Kursiniai darbai

Mašinų elementai ir mechanizmai

9.4   (2 atsiliepimai)
Mašinų elementai ir mechanizmai 1 puslapis
Mašinų elementai ir mechanizmai 2 puslapis
Mašinų elementai ir mechanizmai 3 puslapis
Mašinų elementai ir mechanizmai 4 puslapis
Mašinų elementai ir mechanizmai 5 puslapis
Mašinų elementai ir mechanizmai 6 puslapis
Mašinų elementai ir mechanizmai 7 puslapis
Mašinų elementai ir mechanizmai 8 puslapis
Mašinų elementai ir mechanizmai 9 puslapis
Mašinų elementai ir mechanizmai 10 puslapis
Mašinų elementai ir mechanizmai 11 puslapis
Mašinų elementai ir mechanizmai 12 puslapis
Mašinų elementai ir mechanizmai 13 puslapis
Mašinų elementai ir mechanizmai 14 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Šiame mechanizme nurodyti išėjimo grandies – slankiklio 3 eiga H bei skriejiko 1 ir švaistiklio 2 ilgių santykis koeficientu λ.
.
Nustačius r ir l didžius, pasirinktu masteliu, braižomas mechanizmas. Mastelį patariame pasirinkti toki, kad mechanizmas užimtų maždaug A4 formato plotą.
Sakykime, turime skriejiko-slankiklio mechanizmą, braižytą 12-oje padėčių masteliu μL (m/mm).
Skriejikas OA1 pagal laikrodžio rodyklę. Pasisukus jam pusę apskritimo iki padėties OA7, slankiklis B pakyla iš apatinio rimties taško (ART) iki viršutinio rimties taško (VRT), atlikdamas eigą H. Visos tarpinės slankiklio padėtys fiksuotos indeksais prie raidės B.
Dešinėje pusėje pasiruošiame koordinačių sistemą s-φ1. Horizontalioje ašyje atidedamas skriejiko posūkio kampas, kuris padalijamas jo posūkio kampais iki pilno apsisukimo.
Vertikalioje ašyje atidedami slankiklio poslinkiai. Slankiklio Padėtys tiesiog perkeliamos į diagramą. Koordinačių sistema s-φ1 nubraižoma koordinaciniu tinkleliu. Slankiklio poslinkiai perkeliami į diagrama, taškus B pažymint ties jų padėtis atitinkančiais skriejiko OA posūkio kampais. Gauti taškai sujungiami sklandžia kreive lekalais. Gauta diagrama vadinama išėjimo grandies poslinkių diagrama.
Poslinkių diagramos grafinis diferencijavimas:
Turime pasiruošti dar dvi koordinačių sistemas: v* - φ1 ir a* - φ1. Toliau visiems poslinkiu diagramos taškams, atitinkantiems skriejiko posūkio padėtis, braižomos liestinės. Jos lygiagrečiai perkeliamos į v* - φ1 diagramos diferencijavimo polių Pv.
Diferencijavimo polius Pv parenkamas tam tikru atstumu H1 į kairę nuo šios sistemos koordinačių pradžios. Pasirinkti atstumą H1 rekomenduojama taip: pirmiausia į polių perkeliama stačiausia arba nuožulniausia liestinė. Šis taškas turėtų būti kiek galima arčiau diagramos kraštų, nes greičio analogo diagrama gali būti su labai mažomis amplitudėmis, dėl to sumažės jos tikslumas.
Taigi pasirinkus teisingą diferencijavimo poliaus atstumą, diferencijuojama taip: liestinė poslinkių diagramoje pirmajam taškui yra horizontali. Perkelta į diferencijavimo polių Pv, ji kerta v* ašį nulinėje padėtyje, todėl ir greičio analogas šiame taške lygus O. Liestinė antrajam poslinkių diagramos taškui, perkelta į diferencijavimo polių, jau atkerta v* ašyje atkarpą 1-2‘. Perkelus tašką 2‘ horizontaliai į jį atitinkančią skriejiko posūkio padėtį, greičių analogo diagramoje gaunamas taškas 2.
Poslinkių...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 1369 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
14 psl., (1369 ž.)
Darbo duomenys
  • Mechanikos kursinis darbas
  • 14 psl., (1369 ž.)
  • Word failas 374 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį kursinį darbą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt