Analizės

Lietuvos Respublikos vyriausybės nutarimo dėl importo ir eksporto terminalų (laikinojo prekių saugojimo sandėlių) ir jo papildym

9.0   (2 atsiliepimai)
Ištrauka

Sandėliavimo paslaugos yra viena iš svarbiausių logistikos srities sudedamųjų dalių. Kiekvienam krovinio savininkui labai svarbu, kad jam priklausantis krovinys būtų saugiai ir patikimai sandėliuojamas, kol bus pristatytas į galutinę paskirties vietą.
Importo ir eksporto terminalas – tai muitinės nustatytos patalpos arba aikštelės, kuriose muitinei prižiūrint prekės kaupiamos, laikinai saugomos iki bus pateikta muitinės deklaracija. Importo ir eksporto terminalų steigimą ir veiklą reglamentuoja Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2002 m. liepos 17 d. nutarimas Nr. 1157 "Dėl laikinojo prekių saugojimo sandėlių (importo ir eksporto terminalų) steigimo ir veiklos taisyklių patvirtinimo". Kadangi prekių užlaikymas ir laikymas tarptautinėje logistikoje yra labai svarbūs, todėl svarbu ir išsamiai išnagrinėti šį įstatymą bei jo naujausius pakeitimus.
Darbe svarbu išsiaiškinti kaip laikini prekių saugojimo sandėliai veikia tarptautinę logistiką, kokios yra pagrindinės problemos susijusios su terminalo steigimu, veiklos vykdymu. Ne mažiau svarbu ir išnagrinėti kokie reikalavimai yra keliami prekių saugojimui terminale.
Darbe nagrinėdama iškilusius klausimus rėmiausi naujausiu nutarimu dėl Lietuvos Respublikos vyriausybės 2002 m. liepos 17 d. nutarimo nr. 1157 “Dėl importo ir eksporto terminalų (laikinojo prekių saugojimo sandėlių) steigimo ir veiklos taisyklių patvirtinimo” pakeitimo 2005 m. gegužės mėn. 25 dienos Nr. 583.
Pirmasis LR vyriausybės nutarimas dėl importo ir eksporto (laikinojo prekių saugojimo sandėlių) buvo išleistas ir “Valstybės žiniose paskelbtas” 1995 birželio 7 dieną ir su tam tikrais papildymais bei pakeitimais galiojo iki 2002 rugpjūčio 1 dienos. Šiuo nutarimu buvo įsteigta importo ir eksporto terminalų steigimas ir nustatyta jo tvarka. Šis dokumentas iš dalies pakeitė Muitinės sandėlio taisykles, kur buvo numatyti tokie koregavimai: išbrauktas parengimas transportavimui, sugriežtinta tvarka dėl sandėliavimo vykdytojo pakeitimo ir pripažinimo, draudžiama perkelti prekes iš vieno muitinės sandėlio į kitą, įgalintas tranzitinių prekių perkrovimas ir komplektavimas arba iškomplektavimas, susisiekimo ministerijai pavesta įsteigti terminalų priežiūros komisiją, į kurią turi įeiti atstovai iš Ekonomikos ministerijos, Finansų ministerijos, Vidaus reikalų ministerijos, Pramonės ir prekybos ministerijos, Susisiekimo ministerijos, Žemės ūkio ministerijos, Muitinės departamento prie...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 5863 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
23 psl., (5863 ž.)
Darbo duomenys
  • Transporto ir logistikos analizė
  • 23 psl., (5863 ž.)
  • Word failas 153 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šią analizę

www.nemoku.lt Panašūs darbai

Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt