Referatai

Krumplinės greičių ir pastumų dėžės

10   (1 atsiliepimai)
Krumplinės greičių ir pastumų dėžės 1 puslapis
Krumplinės greičių ir pastumų dėžės 2 puslapis
Krumplinės greičių ir pastumų dėžės 3 puslapis
Krumplinės greičių ir pastumų dėžės 4 puslapis
Krumplinės greičių ir pastumų dėžės 5 puslapis
Krumplinės greičių ir pastumų dėžės 6 puslapis
Krumplinės greičių ir pastumų dėžės 7 puslapis
Krumplinės greičių ir pastumų dėžės 8 puslapis
Krumplinės greičių ir pastumų dėžės 9 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Greičių ir pastūmų dėžių konstrukcijos yra labai įvairios ir priklauso nuo staklių paskirties, staklių komponavimo ir valdymo sistemos tipo. Jos projektuojamos su keičiamais krumpliaračiais, su perstumiamais krumpliaračių blokais, su movomis, su belaipsnio greičių reguliavimo mechanizmais ir kombinuotos. Tekinimo, gręžimo, honingavimo, frezavimo ir kitose staklėse naudojamos greičių dėžės su perstumiamais krumpliaračių blokais ir jų pagrindiniai trūkumai būna sudėtingas krumpliaračių blokų valdymas, reikia blokavimo įrengimų bei dideli gabaritiniai matmenys. Šių trūkumų neturi greičių dėžės su elektromagnetinėmis movomis. Jomis greitai ir švelniai perjungiamos pavaros, nesustabdžius velenų sukimosi, be to galima naudoti įstrižakrumplius ir ševroninius krumpliaračius.
Krumpliaratinėmis greičių ir pastūmų džėmis yra vadinami uždari daugiagrandžiai pagrindinių judesių pavarų įtaisiniai, galintys ne tik perduot jėgas bei judesius, bet ir keisti velenų sukimosi dažnius. Keičiant greičių ir pastūmų dėžių velenų sukimosi dažnius yra keičiamas staklių darbinių elementų judesių greitis.
Dažnai greičių ir pastumų kinematinės grandys yra montuojamos atskiruose dėžių korpusuose arba atskiruose tuščiavidurių staklių stovų ertmėse. Tada greičių ir pastūmų dėžės sudaro atskirus surinkimo vienetus. Tačiau būna atvejų, kai jos montuojamos kartu vienoje špindėlinėje galvutėje, pavyzdžiui, vertikaliojo ir radialiojo gręžimo staklėse ir kt.
Nagrinėjant pavaras kinematiškai, greičių ir pastūmų dėžių kinematinės grandys yra grupuojamos kinematinėmis poromis (dvivelenėmis grandimis). Pavaros judesio šaltinis su dėžės varančiąja grandimi gali būti sujungiamas betarpiškai arba per diržines, krumplines bei kitas tarpines poras.
Slankieji krumpliaračių blokai
Iš dviejų, trijų, keturių tiesiakrumplių krumpliaračių (1.14 pav.:4.5.6) yra sumauti ant pleištinių arba išdrožinių velenų.
Kartais pastūmų dėžėje gali būti montuojamas vienas slankusis krumpliaratis z1 (1.14 pav., 12), galintis susikabinti su dviem krumpliaračiais z2 arba z3, kurių krumplių
.1.14 pav.mechanizmų ir įtaisų, skirtų velenų sukimosi dažniui akopiškai keisti, kinematinės schemos
(1...12)
Slankiūjų grandžių su velenais sujungimo pavyzdžiai: a – pleištinis, b – išdrožinis sjungimas, c – riedėjimo išdrožinis sujungimas (tkslesnis, mažesnė trintis): 1 – velenas, 2 – slankiosios grandies stebulė, 3 – dangtelis, 5 – rutuliukai grąžinimo kanalėlyje.
skaičiai, o jų pradiniai apskritimai yra vienodi (koreguoti...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 1350 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
9 psl., (1350 ž.)
Darbo duomenys
  • Inžinerijos referatas
  • 9 psl., (1350 ž.)
  • Word failas 4 MB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt