Referatai

KONSTITUCIJA DEMOKRATINĖJE VISUOMENĖJE

10   (1 atsiliepimai)
KONSTITUCIJA DEMOKRATINĖJE VISUOMENĖJE 1 puslapis
KONSTITUCIJA DEMOKRATINĖJE VISUOMENĖJE 2 puslapis
KONSTITUCIJA DEMOKRATINĖJE VISUOMENĖJE 3 puslapis
KONSTITUCIJA DEMOKRATINĖJE VISUOMENĖJE 4 puslapis
KONSTITUCIJA DEMOKRATINĖJE VISUOMENĖJE 5 puslapis
KONSTITUCIJA DEMOKRATINĖJE VISUOMENĖJE 6 puslapis
KONSTITUCIJA DEMOKRATINĖJE VISUOMENĖJE 7 puslapis
KONSTITUCIJA DEMOKRATINĖJE VISUOMENĖJE 8 puslapis
KONSTITUCIJA DEMOKRATINĖJE VISUOMENĖJE 9 puslapis
KONSTITUCIJA DEMOKRATINĖJE VISUOMENĖJE 10 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Aprašymas

Lietuvos Respublikos Konstitucinis Teismas, Konstitucinio teismo teisėjai, Konstitucinio Teismo funkcijos ir įgaliojimai, procedūros Konstituciniame Teisme, Konstitucinio Teismo atnaujinimas.

Ištrauka

4. INTERNETO PUSLAPIS “ ” .
Kiek aš suprantu , konstitucija yra pagrindinis valstybės įstatymas , kuris turi aukščiausią teisminę galią , nustato šalies politinius , teisminius ir ekonominius sistemų pagrindus . Pasiskaitęs enciklopediją sužinojau , kad konstitucija atspindi klasinių jėgų santikį jos sudarymo metu , įtvirtina vals-tybės valdymo ir valstybės santvarkos formą , valdžios ir valdymo organų centre ir vietoje organizavimo tvarką ir kompetenciją , teisinę asmens padėtį, teisingumo organizaciją ir vykdymo principus , rinkimų sistemą . Manyčiau , kad konstitucijos aptartis ir supratimas istorijos eigoje ir teisės mokslo teritorijoje įvairuoja . Pavyzdžiui romėnų teisėje konstitucijos vardu buvo at-žymimi imperatoriaus išleisti įstatymai bei įstatymų rinkiniai , pvz.: Codex Constitutionum , novellae constitutiones . Anglijoje Constitutions of Claren-don (1164) aktu buvo bandyta nustatyti civilines ir bažnytines jurisdikcijos ribas . XIX a. palaipsniui absoliutinio monarcho galia buvo ribojama konsti-tucijomis , kurias formaliai suteikdavo valdovas iš savo malonės ( constitu-tions octroyers) ; iš esmės tai buvo naujų socialinių santykių kūrinys .
Konstitucijos yra skirstomos į rašytąsias ir nerašytąsias . Rašytoji konstitucija , valstybės santvarkos pagrindai , atitinkama tvarka yra išdėstyti raštu viename dokumente , pavyzdžiui : JAV , Prancūzijos , Belgijos ir kt. Tokių konstitucijų priėmimas , paprastai , priklauso nepaprastiems tautos atstovų susirinkimams ( Steigiamasis seimas , Assamlee nationale , Conven-tion ) . Praktikoje , šalia konstitucinių tekstų , egzistuoja ir konstituciniai įstatymai ; tai dažnai vartojama kaip tolygios sąvokos . Todėl konstitucija ne visuomet yra atbaigta pagrindinių valstybės nuostatų kodifikacija . Rašytinę konstituciją priima steigiamasis susirinkimas ( pvz. , Italijoje ) , o kai kur ir tautos referendumas ( pvz. , Prancūzijoje ) , arba išleidžia valstybės vadovas ( pvz. , Irane ) , arba aukščiausias valstybės valdžios organas ( pvz. , kai kuriose socialinėse šalyse ) . Nerašytas konstitucijas sudaro papročiai , precedentai , atskiri įstatymai ir aktai . Klasiškas konstitucijos...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 2519 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Šaltiniai
✅ Šaltiniai yra
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
10 psl., (2519 ž.)
Darbo duomenys
  • Politologijos referatas
  • 10 psl., (2519 ž.)
  • Word failas 853 KB
  • Įkeltas: 2024 m.
  • ✅ Yra šaltiniai
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt