Rašiniai

Kaip Jėzuje Kristuje atsispindi žmogiškumas?

10   (1 atsiliepimai)
Kaip Jėzuje Kristuje atsispindi žmogiškumas? 1 puslapis
Kaip Jėzuje Kristuje atsispindi žmogiškumas? 2 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Kiekvieną dieną mes patiriame didesnį ar mažesnį fizinį arba psichologinį skausmą-smurtą. Visa tai yra išreiškiama įvairiomis emocijomis. Žinoma, kad kiekvienas žmogus yra skirtingas, nes kiekvienas yra vienintelė ir konkreti asmenybė. Būtent todėl nuo mūsų charakterio priklauso emocinė reakcija į nesėkmes ir sėkmes. Vienas žmogus patyręs skausmą gali išsilieti ant kitų, kadangi yra per silpnas išgyventi visa tai savyje. Kiti žmonės visa tai gali išgyventi savyje visų bėdų neužkraudami kitiems. Tokių žmonių yra tikrai nedaug, kadangi ne kiekvienas yra tokia stipri asmenybė, kad tai sugebėtų išgyventi. Būtent puikiausias pavyzdys atspindintis pastarąsias mintis yra Jėzus Kristus.
Jėzus Kristus mūsų viešpats tai asmenybė kurios nuopuoliais ir atradimais turėtume vadovautis kurdami savo gyvenimą. Tikriausiai dažnas gyvendamas savo gyvenimą bando į kažką lygiuotis ir būt panašiu į konkrečią asmenybę. Tas lygiavimasis ir bandymas būt į kažką panašiu yra lyg ir pagirtinas kol visa tai neperauga į pavydą. Tarkim aš pats turiu žmonių į kuriuos noriu būti panašiu tik kai tai nepavyksta dažniausiai patiri nusivylimą ir sukyla pavydas. Mes lygiuojamės į „žvaigždes“ ar aplinkoje esančius žmones. Tačiau vargu ar kas bandė lygiuotis į mūsų viešpatį Jėzų. Žinoma tokių žmonių yra, tai visa dvasininkija ir tikintieji kuriems Jėzus yra tarsi autoritetas. Tačiau gyvenant šiuolaikinėje visuomenėje kai gyvenimo tempas yra toks greitas žmonės atitolsta nuo bažnyčios ir kartu nuo tikėjimo Jėzumi. Todėl norint lygiuotis į Jėzų reikia sustoti nuo nuolatinio bėgimo ir įsigilinti į Jėzaus istoriją. Didžiąją dalį istorijos puikiai atvaizduoja filmas „Kristaus kančia.
Jau nuo pirmų filmo žiūrėjimo minučių pastebima piktoji dvasia. Piktoji dvasia tarsi nori išvesti Jėzų iš doros kelio ir, kad Jėzus pasiduotų silpnumui. Tik užklupus nesėkmei ar silpnumo akimirkai kyla klausimas – ką rinktis ir kuriuo keliu pasukti. Todėl pasirodžiusi piktoji dvasia bando žmogų suklaidinti. Jėzus į piktąją dvasią didelio dėmesio nekreipia, lyg norėdamas parodyti, kad jis yra pajėgus atsispirti...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 612 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Mokyklinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
2 psl., (612 ž.)
Darbo duomenys
  • Krikščionybės rašinys
  • 2 psl., (612 ž.)
  • Word failas 29 KB
  • Lygis: Mokyklinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį rašinį

www.nemoku.lt Panašūs darbai

Kaip aš suprantu krikščionybę?

Kaip aš suprantu krikščionybę? Krikščionybė
Peržiūrėti darbą

Jėzaus Kristaus dieviškumas ir žmogiškumas filme "Kristaus kančia"

Jėzaus Kristaus dieviškumas ir žmogiškumas filme "Kristaus kančia" Krikščionybė
Peržiūrėti darbą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį rašinį