Rašiniai

Kada žmogus jaučiasi vienišas? (A. Mickevičius, V. Šekspyras)

9.4   (3 atsiliepimai)
Kada žmogus jaučiasi vienišas? (A. Mickevičius, V. Šekspyras) 1 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Visų pirma, žmogus vienišumą pajaučia tada, kai visą laiką gyvena dėl kitų, nesilaiko savo moralės ir jie galiausiai jį išduoda. Kiekvienas asmuo nusižengęs savo normoms ir nesilaikydamas savo išsikeltų vertybių jaučiasi prastai, bet kai tenka kentėti, jausti sąžinės jausmą ar prarasti visus artimuosius būna sunkiausia. Adomas Mickevičius jaunystėje išgyveno aistringą, bet nelaimingą meilę Marilei Vereščak, kuri ištekėjo už grafo, ši meilės drama sustiprino poeto romantinę pasaulėjautą ir jo kūriniuose aiškiai išryškinamas pirmumas teikiamas dvasinėms vertybėms, jausmams ir vienas iš svarbiausių išgyvenimų yra meilė. Poemos ,,Vėlinės‘‘ IV dalyje vaizduojamas keistas jaunuolis Gustavas, kuris gali priklausyti mirusiesiems ir gyviesiems, jis apmąsto savo dramatišką istoriją: ieškojo nežemiškos meilės, pamilo, bet mylimoji pasirinko žemiškus turtus – kilmingą, turtingą vyrą. Šioje situacijoje matoma skausminga išdavystė, kurios pasekmės yra vienišumas, klaidžiojimas po pasaulį, bandymas atrasti save, bet prisirišimas ir priklausymas nuo kito žmogaus to neleidžia daryti. Ši istorija labai panaši į poeto išgyventą dramatišką meilės istoriją, jis per lyrinį subjektą perteikia visus išgyvenamus jausmus kaip nusivylimas, vienatvė, pyktis dėl išdavystės, pažadų netesėjimo. Žmonėms yra būdinga iškelti visus aukščiau savęs, nebegalvoti apie savo emocinę būseną ir taip nusižengti savo normoms. Taigi aiškiai matoma, kad asmenybė, kuri ieško pasaulyje neatrastų pojūčių, pavyzdžiui, meilės, išgyvena vienišumą, nes nebeišlaiko savo išsikeltų vertybių ir nuostatų.
Kita vertus, asmuo, kuris bando įrodyti savo tiesą, nusisuka nuo visuomenės iškeltų standartų yra laikomas vienišu. Visiems yra sunku eiti kitu keliu nei dauguma ir pasipriešinti sau bei pasauliui. Ne veltui Šekspyro kūryba priklauso humanizmo krizės laikotarpiui, tuo metu Anglijoje...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 553 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Mokyklinis
Failo tipas
Word failas (.docx)
Apimtis
1 psl., (553 ž.)
Darbo duomenys
  • Lietuvių kalbos rašinys
  • 1 psl., (553 ž.)
  • Word failas 14 KB
  • Lygis: Mokyklinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį rašinį
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt