Pasak Heinrich‘o Klaus‘o „ Per pastaruosius trejetą dešimtmečių au atsikratyta daugelio atgyvenų. Net tokios nepaslankios įtaigos kaip ligoninės pramoko draugiškiau žiūrėti į ligonius. Po truputį keičiasi požiūris į prikaustytus prie lovos žmones, kad ir kur ta lova būtų- namie ar ligoninėje.
Dėl to jam ir kilo mintis parašyti šią knygą, kad ligonis pats paskatintų savo gijimą.
Aš pasirinkau perskaityti šią knygą bei ją išanalizuoti,nes man buvo įdomu sužinoti kaip galima pačiams sau padėti pasveikti, net jei sergi ir sunkia liga.
Šiame skyriuje knygos autorius Heinrich Klaus aprašo koks turėtų būti „ vertikalus“ ligonis.“Vertikaliais“ ligoniais autorius savo knygoje pavidina aktyvius ligoniu. Taip pat jis rašo kaip jis turėtų elgtis su daktarais seselėmis bei kitais. Nes ligoninės seselės ir gydytojai pratę slaugyti bei gydyti piktus, viskuo nepateikintais, niurzgančiais, liudnais ligoniais. O „ vertikalūs“ ligoniai visuomet viskuo rūpinasi, jiems viskas buna įdomu. „Vertikalūs“ ligoniai stengiasi negalvoti apie savo ligą, juos tarsi liga paskatina būti aktyviais žmonėmis ir tai padeda jiem truputį pagerinti savo ligą.
„Vos į ligoninę pasistenkite iš karto padaryti įspūdį visiems žmonėms, su kuriais susidursite.
Elkitės taip, kad jus įsimintų, kad išskirtų iš tipiškų normalių paientų pilkos minios. Būkite atviri, užmegzkite artimesnę pažintį su jus gydančiais žmonėmis, net jei ir su jais bendrautumėt visai neilgai.
Pasirodykite jiems kuo geriausiai, pasistenkite atrodyti ypatingas, drąsiai dėstykite savo mintis. Jei jaučiatės nedrąsiai, drovitės, tai pradėkite pokalbį kad ir taip: „ Šiaip jau pasitikėjimo savimi man netrūksta, bet kaip manot, juk atsidūręs tokioje didžiulėje įstaigoje žmogus pasijunta menkas ir nereikšmingas?!” Beveik visada ligoninės personalas pritars tokiai minčiai.“
Heinrich Klaus kalbėdamas apie ligonius pateikia pavyzdžius iš savo patirties: „ Pavyzdžiui, aš pats, vos patekęs į syrių, pirmiausiai pasisveikinau su skyriaus sesele, prisistačiau jai. Nenorėjau kad mane priėmusi ir paguldžiusi į lovą kokia nors seselė ar slaugė vėliau skyriaus seselę informuotų apie mane maždaug tokiais žodžiais:“ Šešioliktoje palatoje naujas ligonis.““ Tap pat autoriu pataria...
Šį darbą sudaro 2815 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!
★ Klientai rekomenduoja
Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?
Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!
Norint atsisiųsti šį darbą spausk ☞ Peržiūrėti darbą mygtuką!
Mūsų mokslo darbų bazėje yra daugybė įvairių mokslo darbų, todėl tikrai atrasi sau tinkamą!
Panašūs darbai
Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.
Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.
Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!