Šperos

Elektros pavaros

9.8   (2 atsiliepimai)
Elektros pavaros 1 puslapis
Elektros pavaros 2 puslapis
Elektros pavaros 3 puslapis
Elektros pavaros 4 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

1. Elektros pavarų (EP) vystymosi raida. 1831m. Anglų fizikas, elektromagnetinio mokslo kūrėjas M. Faradėjus pademonstravo laidininko sukimosi su tekančia per jį srove aplink magnetą ir magneto sukimosi apie laidininką kuriuo tekėjo srovė reiškinius. Taip buvo sukurtas pirmasis el. Variklio laboratorinis modelis. 1834m. M.H.Jakobi išrado parmąjį nuolatinės srovės el. Variklį. 1838m. Šį variklį panaudojo valties sraigto sukimui. EP plačiau pradėtos naudoti XIX a. Viduryje, labiausiai jos pradėtos diegti į įvairias pram. Šakas tik XX a. Pradž. 1888m. Rusas Dolyva-Dobrovolskis iš rado asichroninį variklį. El varikliai žemės ūkyje atsirado tik po karo. EP plačiai naunodajos gyvulininkystėje, bei paukštininkystėje. Šiuolaikinėse EP naudojamos įvairios el mašinos bei aparatai, pramoninės elektronikos ir automatikos elementai, taip pat plačiai taikomi skaičiavimo mašinos, kompiuteriai. Šiuo metu EP tobulinamos šiomis kryptimis: plečiamas galios diapazonas, mažinamas perduodamų grandžių skaičius, plečiamas kampinių greičių reg diapazonas, vis plačiau panaudojami puslaidininkiai.
2. EP struktūrinė schema. EP–tai elektromechaninė sistema, kuri verčia judėti mašinos įtaisus, atliekančius gamybines operacijas. ransformuota el en paduodama į variklį. Variklis transformavęs el en į mech en perduoda į perdavimo įtaisą ir darbo mašina suvartoja tą mech en. En keitiklis pakeičia el en parametrus:įtampą, fazių skaičių, dažnį ar kitą. Gali būti tranformatoriai, dažnio keitikliai, lygintuvai, stiprintuvai ir kt. El mašina atlieka pagrindinę f-ją EP. EM gali būti asinchoniniai, sinchroniniai, tiesialinijiniai varikliai. NSM-nepriklausomo žadinimo, nuosekalus, mišriojo žadinimo. Perdavi mo įtaisas reikalingas, kai variklio rotoriaus arba inkaro sukimosi greičiai yra nevienodi. Reikalingas perd įtaisas, kai darbo mašinai reikalingas nesukamasis judesys. Dažniausiai naudojami krumpliamechaniniai, krumpliastiebiniai, diržiniai, frikciniai per įt. Valdymo įtaisas skirtas el mašinai valdyti: paleisti reversuoti, stabdyti, reguliuoti ar stabilizuoti variklio greitį. Valdymo aparatūra gali būti relinė kontaktorinė, bekontaktė.
3. EP klasifikacija. Atsižvelgiant į EP paskirtį darbo mašinoje jos gali būti: pagrindinėmis, arba pagalbinėmis. Pagrindinė valdo svarbiausią darbo mašinos judesį, leidžia atlikti pagrindinę, gamybos proceso operacija. Pagalbinė valdo pagalbinius darbo mašinos judesius leidžia atlikti pagalbines...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 2381 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Šaltiniai
✅ Šaltiniai yra
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
4 psl., (2381 ž.)
Darbo duomenys
  • Kinematikos špera
  • 4 psl., (2381 ž.)
  • Word failas 91 KB
  • Lygis: Universitetinis
  • ✅ Yra šaltiniai
www.nemoku.lt Atsisiųsti šią šperą

www.nemoku.lt Panašūs darbai

Elektros pavaros teorija

Elektros pavaros teorija Kinematika Peržiūrėti darbą

Belaipsnio greičio reguliavimo pavaros

Belaipsnio greičio reguliavimo pavaros Kinematika Peržiūrėti darbą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.

Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI!

Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt