Referatai

Elektroninė šokių muzika

9.8   (3 atsiliepimai)
Elektroninė šokių muzika 1 puslapis
Elektroninė šokių muzika 2 puslapis
Elektroninė šokių muzika 3 puslapis
Elektroninė šokių muzika 4 puslapis
Elektroninė šokių muzika 5 puslapis
Elektroninė šokių muzika 6 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Menas mano gyvenime.
ELEKTRONINĖ ŠOKIŲ MUZIKA.
Įvadas.
Labai sunku paaiškinti, kas yra menas, bet faktas egzistuojantis seniai, kad del skonio nesiginčyjama, galioja visur. Menas yra subjektyvus, tai viena. Antra, net ir jam turi būti keliami reikalavimai. Sugebėti įžvelgti grožį ten kur jo maža yra labai sveikintinas dalykas ir net šia prasme, kiekvienas žmogus yra menininkas. Bet nugali dauguma, kuri sprendžia pagal tai, "kas yra paduota ant lėkštutės". Todėl kiekvienas meninikas (profesionalus šios srities atstovas) privalo kelti reikalavimus sau ir jo atstovaujamai meno šakai, beje, nebūtinai vien tik meno, o klausytojai ar kiti meno vertintojai, tokiu atveju plės savo estetinį akiratį.
Menas plačiąja prasme yra viskas ką žmogus yra sukūręs, o jo kokybė priklauso nuo žmogaus ideto darbo, idėjų, ir pačio žmogaus išsilavinimo bei estetikos pajautos. Todėl menas prasideda, bent jau mano akimis žvelgiant, nuo aukščiau nei viduriuko, tarp visko kas yra sukurta. Taigi: architektura, dailė, muzika, filmai, literatūra. Negalėčiau įsivaizduoti savo gyvenimo be muzikos ar literatūros. Ir manau, kad menas duoda žmogui kur kas daugiau, nei jis sugeba įsisamoninti.
Šiame savo darbe trumpai apžvelgsiu kas yra estetika, o didžiausą dėmesį skirsiu bene vienai giliausiu ir mano širdžiai mieliausių meno sričių – muzikai. Ypač plačiau apžvelgsiu elektroninę šokių muziką.
Muzika mano gyvenime vaidina gana svarbų vaidmenį. Nemažą dali laisvo laiko praleidžiu klausydamasi muzikos. Mano namuose beveik visada skamba muzika. Dažniausiai klausausi įvairią muziką. Nesu susikoncentravusi į vieną ar kitą muzikinį stilių, bet pirmenybę suteikiu elektroninei šokių muzikai. Gal būt todėl, kad labai mėgstu šokti.
Kalbant apie meną manau nereikėtų pamiršti estetikos, juk tai mokslas apie meną.
1.Estetika.
Estetika (gr. aisthētikos – jutiminis) mokslas, tiriantis grožį ir meną, grožio, meno dėsnius ir harmoniją; sudaro metodologinį pagrindą meno šakoms tirti; grožio kriterijų taikymas ir laikymasis, tiria bendrą grožio paskirtį, jo raiškos formas ir grožio poveikį asmeniui.
Estetika nagrinėja bendrą grožio paskirtį ir jo raiškos formas menuose, gamtoje, o taip pat grožio poveikį asmeniui....

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 1002 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

Turinys
  • Įvadas. 3
  • 1.Estetika. 3
  • 2.Elektroninė šokių muzika. 4
  • Apibendrinimas. 5
  • Naudoti informacijos šaltiniai: 6

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Šaltiniai
✅ Šaltiniai yra
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
6 psl., (1002 ž.)
Darbo duomenys
  • Muzikos referatas
  • 6 psl., (1002 ž.)
  • Word failas 46 KB
  • ✅ Yra šaltiniai
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt