Šperos

Ekonomika ir marketingas

9.6   (2 atsiliepimai)
Ekonomika ir marketingas 1 puslapis
Ekonomika ir marketingas 2 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Verslo organizacija.
1.Įmonės tikslai Įmonės tikslai formuojami konkrečiai derinant atskirų darbuotojų grupių individualius ir grupinius interesus. Tai konfliktinis procesas, nes, tenkinant vienos grupės interesus, kitos grupės nariai turi savarankiškai arba priverstinai perimti dominuojančios grupės interesus. Labai svarbų vaidmenį vaidina dalyvių interesų motyvacija. Įmonės tikslus sąlygoja ir rinkos partneriai - tiekėjai, pirkėjai, socialinės grupės, visuomenė. Vieni reikalauja laiku tiekti, kiti - gaminti kokybiškai, o treti - rūpintis gamta, ketvirti - teikti labdarą.Įmonės tikslai skirstomi į dvi grupes: ekonominius ir socialinius.
1) tikslai turi būti realūs; 2) suderinti, neprieštaringi ir išsamūs; 3) tikslų sistema turi būti j suderinta laiko požiūriu: ilgalaikiai - strateginiai, vidutiniai - taktiniai, trumpalaikiai - operatyviniai', 4) tikslai turi atitikti įmonės organizacinę struktūrą ir sudaryti galimybę nustatyti konkrečius užduočių vykdytojus; 5) privalu užtikrinti tikslų vykdymo kontrolę.
2.Įmonių tipologija. Juridiniai įmonių tipai.
Juridiniu požiūriu įmonės yra šios:Individualioji (personalinė) įmonė. Ji nuosavybės teise priklauso fiziniam asmeniui ar keliems fiziniams asmenims su visiška turtine atsakomybe. Tikroji ūkinė bendrija yra visiškos (neribotos) turtinės atsakomybės įmonė, sujungus kelių fizinių ar juridinių asmenų (partnerių) bendrą ją dalinę nuosavybę .Komanditinė (pasitikėjimo) ūkinė bendrija – tai yra tokie nariai komanditoriai,jie atsako tik ta dalim,kuria investavo.Atvirojioji akcinė ir uždaroji akcinė bendrovė {AB ir UAB) yra ribotos turtinės atsakomybės įmonės, turinčios juridinio asmens teises, kurių kapitalas padalytas į akcijas. Asmenys, įsigiję AB ar UAB akcijų, yra bendrovės kolektyviniai bendrasavininkiai (bendraturčiai) ir už bendrovės veiklos rezultatus atsako tik ta pinigų suma už kurią jie įsigijo akcijų.Uzdara ir atvira skiriasi akciju platinimu.A-viesai,U-ribojama.Valstybinės/savivaldybės įmonė nuosavybės teise priklauso Lietuvos valstybei ar vietos savivaldybei, yra juridinis asmuo, yra ribotos turtinės atsakomybės.Investicinės akcinės bendrovės (IAB) ir Holdingai, jų veikla pirkti ir parduoti akcijas, nupirkti valdanti akcijų kiekį.Koncernas - tai ūkio struktūra, jungianti savarankiškas akcines bendroves.Konsorpciumas - tai laikina, savarankiška įmonių sąjunga, koordinuojanti ir vykdanti jos narių pavestus uždavinius. Asociacija - tai savanoriška įmonių sąjunga, kuri yra ne pelno organizacija....

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 3311 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Šaltiniai
✅ Šaltiniai yra
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
2 psl., (3311 ž.)
Darbo duomenys
  • Ekonomikos špera
  • 2 psl., (3311 ž.)
  • Word failas 149 KB
  • ✅ Yra šaltiniai
www.nemoku.lt Atsisiųsti šią šperą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt