Šperos

Dinamika, taško kinetinė energija

9.6   (2 atsiliepimai)
Dinamika, taško kinetinė energija 1 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

1.Materialaus taško judėjimo diferencialinės lygtys:Materialaus taško judėjimą aprašo vektorinė lygtis:mv=mr=P.Ši vektorinė lygtis ekvivalentiška trims skaliarinėms diferencialinėms lygtims:čia x=vx,y=vy,z=vz-taško pagreičio projekcijos koordinačių ašyse.Naudodami natūralią koordinačių sistemą,vietoj pačios pirmos lygties gausime tris diferencialines lygtis,aprašančias materialaus taško judėjimą natūraliosios koordinačių ašies atžvilgiu:ms=Pτ,,o=Pb;čia v=s ir v2/ρ-tangentinė ir normalinė pagreičio projekcijos; Pτ ,Pb,Pn-jėgos P projekcijos trajektorijos liestinėje,svarbiausioje normalėje ir binormalėje.
2.d’Alambero principas:Jis įrodė,kad remiantis statistikos metodais,galima sudaryti lygtis,kurios sieja jėgas,veikiančias judantį materialų tašką.Tarkim P yra materialų tašką veikiančių jėgų atstojamoji.Pagal antrą Niutono dėsnį:ma=P,perkėlę abu lygties narius į vieną pusę:P+(-ma)=0.Vektorius Φ=-ma vadinamas inercijos jėga,nes jis priklauso nuo materialaus taško inertiškumo-mechaninės savybės,apibūdinančios taško mase.Inercijos jėgos didumas lygus taško masės ir pagreičio modulio sandaugai.Inercijos jėgos kryptis priešinga pagreičio krypčiai.Taigi,materialųtašką veikiančios jėgos P ir inercijos jėgos Φ geometrinė suma lygi nuliui:P+Φ=0;Vadinasi,prie materialų tašką veikiančios jėgos P pridėjus inercijos jėgą Φ,gaunama atsverta jėgų sistema.Šis teiginys yra d’Alambero principas.Lygybė P+Φ=0 vadinama dinamine taško pusiausvyros lygtimi. Taško judėjimo kiekio teorema. Teorema:materialaus taško judėjimo kiekio pokytis per kurį nors laikotarpį yra lygus tašką veikiančių jėgų impulsų per tą patį laikotarpį geometriniai sumai.
5.Tasko kinetines energijos teorema. Rysi tarp mases, jegos, greicio ir laiko apibrezia judejimo kiekio teorema. Materialaus tasko mase, greiti, jega ir poslinki sieja formule, isreiskianti kinetines energijos teorema. Kinetines energijos teorema, taip pat kaip ir judejimo kiekio bei kinetinio momento teoremos, isplaukia is antrojo Niutono desnio. (mv2)/2 – (mv02)/2=A; cia v0 ir v – materialaus tasko greitis pradineje ir galinese padetyse; A – darbas, kuri atlieka taska veikianti jega, taskui pereinant is pradines padeties i galine. Dydis (mv2)/2 vadinamas materialaus tasko kinetine energija. Jo dimensija tokia pati, kaip ir darbo. Formule isreiskia materialaus tasko kinetines energijos teorema: materialaus tasko kinetines energijos pokytis kokiame nors kelyje lygus taska veikiancios jegos darbui tame paciame kelyje. Kai meterialu taska tuo pat metu veikia kelios jegos, formuleje dydis A lygus siu jegu darbu sumai.
6. Mechaninė sistema ir...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 2234 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
1 psl., (2234 ž.)
Darbo duomenys
  • Dinamikos špera
  • 1 psl., (2234 ž.)
  • Word failas 95 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šią šperą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt