Šperos

Technologiniai virpesiai

10   (1 atsiliepimai)
Technologiniai virpesiai 1 puslapis
Technologiniai virpesiai 2 puslapis
Technologiniai virpesiai 3 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

A1. Amplitudės dažninių charakteristikų tipai ir jų apibūdinimas.
Gale knygos grafikai.
A2. Virpesių izoliavimo principai ir būdai.
Virpesių izoliavimas yra konstrukcinis būdas sumažinti mechaniniams virpesiams, veikiantiems mašiną iš išorės ra pačios mašinos perduodamiems į aplinką per pakabą, pamatus ir t.t. Jo esmę teoriškai apibrėžia teiginiai: 1) priverstinių virpesių amplitudė yra maža, kai mašinos tikrinis dažnis gerokai mažesnis už žadinimo dažnį (vibroizoliatoriai pvz. metalinės spyruoklės, guminės ir plastmasinės pagalvėlės ir kt. skirti sistemos tikriniams dažniams sumažinti). 2) slopinimas sugeria virpesių energiją ir taip mažina priverstinių virpesių amplitudę, ypač rezonanso srityje, be to, užgesina laisvuosius virpesius (slopintuvas jis turi kokios nors rūšies trinties: skystinės. Oro, sausosios, histezinės). Dažnai vibroizoliatoriai ir slopintuvas įtaisyti viename korpuse 3.14pav. Apsaugai nuo staigių postūmių ir smūgių naudojami amortizatoriai kurie konstrukciniu požiūriu atitinka vibraizoliatoriaus ir slopintuvo vaidmenį. Virpesių izoliavimas pagal paskirtį yra: 1) aktyvusis; 2) pasyvusis. 1) Aktyviojoje virpesių izoliavimo sistemoje vibroizoliatoriai stovi tarp virpesių šaltinio ir pamato. Jie neleidžia žadinimo jėgai tiesiogiai veikti pamato. Norint kiek galima sumažinti tikrinių dažnių reikšmę, reikia kiek galima max didinti izoliuojamo objekto masę ar standžiai jį tvirtinti prie masyvaus pagrindo, o vibroizoliatoriai statomi tarp jo ir pamato. 2) Pasyviojoje sistemoje, atvirkščiai, vibroizoliatoriai saugo prietaisą nuo galimų pagrindo virpesių. Kėkvienu atveju vibroizoliatorius reikia paskaičiuoti, nes, juos netinkamai parinkus, galimas priešingas efektas.
Keitiklis ir visas matavimo traktas turi būti tokie, kad užtikrintų parodymo xr proporcingumą matuojama dydžiui s, š arba s . Ši sąlyga tenkinama tik tam tikrame matavimo dažnių intervale ir tik apytiksliai.
Kadangi gautoji lygtis yra tokia pati, kaip ir aprašančioji disbalansinį žadinimą, tinka sprendinys:
Dydis vadinamas keitiklio pastoviąja. Matuoti, ypač esant aukštiems dažniams, pakankama poslinkių s . Santykinė matavimo paklaida:
yra
,Kai = 0,
A5. Netiesinių sistemų priverstinių virpesių ypatumai.
Sistemoje su netiesine atstojamąja jėga, veikiamoje harmoninės žadinimo jėgos Q=QsinΩt (Ω- žadinimo dažnis) sužadinami periodiniai (bet ne harmoniniai) virpesiai, kuriuos galima pavaizduoti harmonikų suma. Kai netiesinė sistema aprašoma lygtimi aq+bq+F(q)=QsinΩt...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 1885 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
3 psl., (1885 ž.)
Darbo duomenys
  • Dinamikos špera
  • 3 psl., (1885 ž.)
  • Word failas 170 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šią šperą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt