Rašiniai

„DIevų miškas“ kūrinio budeliai (skaidrės)

10   (2 atsiliepimai)
„DIevų miškas“ kūrinio budeliai (skaidrės) 1 puslapis
„DIevų miškas“ kūrinio budeliai (skaidrės) 2 puslapis
„DIevų miškas“ kūrinio budeliai (skaidrės) 3 puslapis
„DIevų miškas“ kūrinio budeliai (skaidrės) 4 puslapis
„DIevų miškas“ kūrinio budeliai (skaidrės) 5 puslapis
„DIevų miškas“ kūrinio budeliai (skaidrės) 6 puslapis
„DIevų miškas“ kūrinio budeliai (skaidrės) 7 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

• bUDELIAI – TAI MASINIO ŽMONIŲ NAIKINIMO STOVYKLOS (ŠTUTTHOFO KONCENTRACIJOS STOVYKLOS) PAGRINDINIAI VEIKĖJAI, prižiūrėtojai, viršininkai.
• gDANSKO MIESTO PIRKLIO SŪNELIS, IŠ PAŠAUKIMO – BUHALTERIS, LAGERIO RAŠTINĖSE BESITRINĄS NUO PAT LENKŲ – VOKIEČIŲ KARO PRADŽIOS. dAR 1944 metais labai mėgdavo girtis, kad jis jau kaip penkeri metai besirandantis kare, nors karo lauko veiksmuose jis niekuomet nedalyvavo – visą laiką pravertė su beginkliais kaliniais bekariaudamas – juos mušdamas, smaugdamas ir t.t.
• pATS DIDŽIAUSIAS ESESININKAS VISAME LAGERYJE, BET TAIP PAT IR NEKENČIAMIAUSIAS. UŽ JO IŠDIDUMĄ KALINIŲ PRAMINTAS: GRAF VON STUTTHOF. HAPKĖ BAISIAI DIDŽIAVOSI SAVO RASE, SS UNIFORMA, ODINEM PIRŠTINAITĖM, KURIOS BUVO VOGTOS. vaikščiodavo LABAI IŠSITEMPES. Nugarkaulis BUVo pagiriom paralyžiuotas ir kepure ant akių užmaukšlinta.
• jIS BUVO TOKS IŠDIDUS, KAD NET LENKAI SAKYDAVO: - EINA IŠDIDUS KAIP NĖŠČIA KEKŠĖ, o Vokiečiai kaliniai sakydavo: - jis daro save svarbia persona. hAPKEI BUVO LABAI SVARBUS JO IŠDIDUMAS IR KAIP JI KIEKVIENAS GERBIA. kiekvienas NEGALĖJO PAMIRŠTI ATIDUOTI ŠIAM ŽMOGUI GARBĘ, KITAIP VARGAS TAM KALINIUI.
• hAPKĖ TURĖJO PAVYZDINGĄ, TVIRTĄ KUMŠTĮ, KURIS KALINIŲ STIPRUMU NIEKUOMET NEPASIŽYMI. viršininkas BUVO LABAI PRIEKABUS. nE VIENAM KALINIUI BUVO NELINKSMĄ KARTOGININKO DALIĄ UŽNUODIJĘS.
• nORS HAPKĖ BUVO LABAI ŽIAURI PERSONA, TAČIAU JIS MOKĖJO IR DŽENTELMENAS BŪTI. TURĖJO JIS SAVO DARBO KOMANDĄ, KURI BUVO SUDARYTĄ IŠ INTELIGENTIŠKŲ KALINIŲ. Su JAIS HAPKĖ ELGDAVOSI GRAŽIAI. JO DARBO KALINIAI DIRBO GEROMIS SALYGOMIS: PASTOGĖJ, SOTŪS, ŠVARIOJ RAŠTINĖJ.
• Vokietis, kilęs iš Gdansko. Kokiu 35-40 metų, vidutinio ūgio, labia gerai subudavotas vyrukas, pasižymėjęs didele fizine jėga. Pagal išmoktą amatą jis buvo mėsininkas, o pagal pašaukimą jis buvo Fasadų alpinistas. Pagal specialybe jis buvo bankų kasų plėšikas.
• fRICAS BUVO LABAI TURTINGAS, JO PASAKOJIMU, JO MAŽIAUSIAS UŽDARBIS BUVO AŠTUONI TŪKSTANČIAI MARKIŲ, O DIDŽIAUSIAS – DEVYNIOS DEŠIMTYS TŪKSTANČIŲ. jIS VISUOMET DIRBDAVĘS VIENAS.
• Į LAGERĮ FRICAS PATEKO PER JĮ IŠDAVUSIAS MERGAS, NES JIS JOM BUVO NEIŠTIKIMAS. jiS TAPO VIENINTELIS LAGERIO SENIŪNAS. NORS LAGERIS LABAI KLESTĖJO, ZELIONKĖ IŠSIVERSDAVO...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 731 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Mokyklinis
Failo tipas
Skaidrės (.pptx)
Apimtis
7 psl., (731 ž.)
Darbo duomenys
  • Lietuvių kalbos rašinys
  • 7 psl., (731 ž.)
  • Skaidrės 575 KB
  • Lygis: Mokyklinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį rašinį
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt