Namų darbai

Darbuotojų saugos ir sveikatos (DSS) organizavimas įmonėje. Profesinės rizikos veiksnių įvertinimas, dirbant su hidropneumatiniu

9.6   (2 atsiliepimai)
Ištrauka

1 dalis. Darbuotojų saugos ir sveikatos (DSS) organizavimas įmonėje.
Analizuojama įmonė - žemės ūkio bendrovė. Pagrindinė bendrovės veikla - pieno, mėsos ir augalininkystės produkcijos gamyba. Papildomai teikiamos agroserviso, transporto, grūdų džiovinimo ir sandėliavimo paslaugos. Bendrovė apdirba 2300 ha žemės plotą, iš kurių 100 ha yra bendrovės nuosavybė, o kitus plotus nuomoja iš valstybės ir savininkų. Visi žemės plotai išsidėstę maždaug 10 kilometrų spinduliu. Agroserviso paslaugos teikiamos ir kitų rajonų ribose. Bendrovės teritorijoje išdėstyti šie pagrindiniai gamybiniai objektai: mechaninės dirbtuvės su garažais, plovykla ir naftos produktų bazė, trąšų ir grūdų sandėliai, grūdų beicavimo punktas ir cheminių medžiagų sandėlys, 2 bokštinės vandenvietės, džiovyklos, kombinuotų pašarų gamybos cechas ir sandėlys, kiaulių, karvių ir galvijų prieauglio kompleksai su fermomis ir visais pagalbiniais pastatais, įrengimais ir privažiavimo keliais. Kiaulių ir galvijų fermos turi veislynų statusą. Pieno fermai suteiktas sveiko pieno gamybos sertifikatas, kuris leidžia pieną parduoti į kitas šalis. Bendrovės pagrindinės pajamos – tai pajamos už parduotą pieną, mėsą ir grūdus. Papildomos pajamos gaunamos parduodant kombinuotuosius ir kitus pašarus, teikiant agroserviso ir transporto paslaugas.
1. Administracija (direktoriaus, vyr. agronomo, vyr. inžinieriaus, stacionarinių įrengimų inžinieriaus, darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos specialisto, vyr. energetiko, vyr. zootechniko, vyr. buhalterio, ekonomisto, buhalterio - apskaitininko, dispečerio, agronomo, padalinio vadovo, dirbtuvių vedėjo, fermos vedėjo).
2. Mechanizacija (vairuotojo, lengvosios automašinos vairuotojo, autobuso vairuotojo, tiekimo vadybininko, traktorininko, naftos produktų ir atsarginių detalių sandėlininko, kalvio – suvirintojo, tekintojo, elektriko, autošaltkalvio – remontininko, santechniko, malūnininko, džiovinimo įrenginių operatoriaus).
3. Gyvulininkystė (selekcininko, pašarų sandėlininko, melžimo operatoriaus, šėrimo operatoriaus, melžimo ir šaldymo įrenginių meistro, pagalbinio darbininko, pašarų vežėjo).
4. Kitos pareigybės (grūdų sandėlininko, apsaugos darbuotojo, valytojos, lauko darbininko).
Bendrovėje pastarųjų 3 metų laikotarpyje įgyvendinti 2 SAPARD lėšomis remiami projektai. Įsigyta daug įvairios naujos technikos, moderniai rekonstruoti tvartai, kombinuotų pašarų cechas. Visa tai leidžia daug našiau, ekonomiškiau ir kokybiškai atlikti daugelį darbų, bet svarbiausia ženkliai pagerėjo darbo sąlygos, saugesnė ir sveikesnė tapo darbinė aplinka....

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 3481 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

Turinys
 • 1. Darbuotojų saugos ir sveikatos (DSS) organizavimas įmonėje. Įvadas 1
 • 2. Analizė. Bendroji įmonės organizacinė struktūra 1
 • 3. DSS valdymo schema 2
 • 4. Įsakymai dėl paskyrimo eiti pareigas ir kiti dokumentai įmonėje 3
 • 5. Padalinių vadovų atsakomybė 4
 • 6. Pareiginės ir DSS įvadinės instrukcijos 4
 • 7. Saugos ir sveikatos priemonių planavimas 5
 • 8. Darbuotojų sveikatos tikrinimas ir vidinė darbuotojų saugos ir sveikatos kontrolė 5
 • 9. Instruktavimas darbo vietose, darbuotojų mokymas ir atestavimas 6
 • 10. Profesinės rizikos vertinimas. DSS būklės pasas 6
 • 11. Nelaimingi atsitikimai per 1999-2004 metus 7
 • 12. Išvados 7
 • 13. Profesinės rizikos veiksnių įvertinimas dirbant su hidropneumatiniu traktoriniu
 • purkštuvu. Įvadas 7
 • 14. Analitinė dalis 8
 • 15. Rizikos nustatymo kortelė 9
 • 16. Išvados 12
 • 17. Literatūros sąrašas 13

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
15 psl., (3481 ž.)
Darbo duomenys
 • Saugos namų darbas
 • 15 psl., (3481 ž.)
 • Word failas 174 KB
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį namų darbą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt