Referatai

Darbo organizavimas gamybos įmonėje

10   (1 atsiliepimai)
Darbo organizavimas gamybos įmonėje 1 puslapis
Darbo organizavimas gamybos įmonėje 2 puslapis
Darbo organizavimas gamybos įmonėje 3 puslapis
Darbo organizavimas gamybos įmonėje 4 puslapis
Darbo organizavimas gamybos įmonėje 5 puslapis
Darbo organizavimas gamybos įmonėje 6 puslapis
Darbo organizavimas gamybos įmonėje 7 puslapis
Darbo organizavimas gamybos įmonėje 8 puslapis
Darbo organizavimas gamybos įmonėje 9 puslapis
Darbo organizavimas gamybos įmonėje 10 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Mano pasirinkta įmonė užsiima materialių daiktų gamyba. Jie gamina stalus parduodamus tik didmeninėje prekyboje. Mažmenine prekyba įmonė neužsiima. Įmonės pagrindinis kokybės politikos principas yra: pateikti vartotojui kokybišką produktą laiku ir už vartotojui prieinamą kainą. Šis principas suformuoja įmonei pagrindinius tikslus, kurie atsispindi ir atskirose proceso valdymo funkcijose.
8. Pakavimas, prieš tai patikrinant;
9. Išsiunčiama paruošta produkcija.
Įmonėje, siekiant kokybiškos produkcijos sukurta atitinkama valdymo struktūra. Pagrindiniai darbuotojai yra direktorius, gamybos direktorius, sekretorė, sandėlininkė, sargai, staliai, pakuotojai, pagalbiniai darbuotojai, surinkėjai, dažytojai.
Valdymo struktūra:
PRODUKTO DARYMO PASIRINKTOS SRITIES ORGANIZACIJOJE PROCESO TEORINIS VALDYMO MODELIS
Priėmus vadybos sprendimą, pirmasis vadybos ciklo veiksmas siekiant, kad tas sprendimas būtų pavaldinių pastangomis įgyvendintas, yra planavimas. Planavimo uždaviniai – suteikti kryptį organizacijos narių veiksmams, suderinti organizacijos padalinių ir jos narių pastangas, įvertinti galimas kliūtis bei numatyti būdus jiems įveikti, sudaryti sąlygas nuolat sekti veiklą, pastebėti jos trūkumus ir laiku juos šalinti, išvengti atsitiktinių nepamatuotų sprendimų pavojaus. [1,70psl.]
Aiškiausiai ir konkrečiausiai veikla planuojama darbų plano pavidalu. Įprasčiausia jo forma – darbų sąrašas, nurodant kiekvieno darbo pradžios ir pabaigos laiką.
Po planavimo funkcijos seka organizavimas. Tai žmonių ir metrialinių darbo elementų sistemos, leidžiančios įgyvendinti sprendimą, sudarymas. Anot V.Damašienės organizavimas – tai nustatytiems tikslams pasiekti reikalingos sistemos sukūrimas.
Numačius visų reikalingų darbų eilę, pirmiausiai reikia gerai išnagrinėti kiekvieno atliekamo darbo technologiją, apsirūpinti įrankiais, įrengimais bei medžiagomis, parinkti kiekvienam darbui tinkamus vykdytojus, ir, išsiaiškinus, kas ir pagal kokius dėsnius juda darbo procese, pavesti tam tikriems darbuotojams atlikti veiksmus, reikalingus, kad tas judėjimas vyktų nustatytu rėžimu.[1,74psl.]
Suplanavus veiklą, suorganizavus visą plano įgyvendinimo sistemą, vadovui tenka išspręsti kitą uždavinį – kaip skatinti darbuotojus našiai ir gerai dirbti. Tam svarbu žinoti Maslou pateiktą žmogaus poreikių klasifikaciją – fiziologiniai, saugumo, priklausymo, meilės ir pagarbos bei savirealizacijos poreikiai.
Motyvacija – tai savęs ir kitų pažadinimo veiklai procesas, siekiant savų ir organizacijos tikslų. Svarbios yra socialinės paskatos įgyvendinamos taikant tinkamą delegavimą, valdymo stilių, įtraukiant darbuotojus į valdymą, gerinant darbo turinį...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 1325 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

Turinys
 • 1. ĮVADAS: 3
 • 1.1. Valdymo struktūra: 3
 • 2. PRODUKTO DARYMO PASIRINKTOS SRITIES ORGANIZACIJOJE PROCESO TEORINIS VALDYMO MODELIS 4
 • 3. PRODUKTO DARYMO PROCESO VALDYMO PRAKTIKA ORGANIZACIJOJE 5
 • 3.1. Proceso ir jo valdymo dalyviai 5
 • 3.2. Planavimas 6
 • 3.3. Skatinimas 7
 • 3.4. Kontrolė 8
 • 4. IŠVADOS 9
 • 5. NAUDOTOS LITERATŪROS SĄRAŠAS 10

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
10 psl., (1325 ž.)
Darbo duomenys
 • Personalo vadybos referatas
 • 10 psl., (1325 ž.)
 • Word failas 70 KB
 • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt