VERSLO FAKULTETAS
PEDAGOGIKOS KATEDRA
Studijų programa: PRADINIO UGDYMO PEDAGOGIKA
DAILĖS IR TECHNOLOGIJŲ PAMOKOS IŠPLĖSTINIS PLANAS
Savarankiškas Dailės ir technologijų ugdymo dalyko darbas
Klasė. 2c klasė
Pamokos tema: PAVASARINĖ PUOKŠTĖ/PUOKŠTĖ MAMYTEI
Tikslas – Tapant guašu ir aplikuojant sukurti pavasarinių gėlių puokštę, panaudojant skirtingas popieriaus rūšis ir raiškos priemones.
Uždaviniai:
Guašo pagalba išgaus įvairias spalvas ir išbandys tapymą guašu ant gofruoto popieriaus.
Prisimins pavasarines gėles ir iš krepinio popieriaus sukurs nesudėtingos formos ir spalvų gėles.
Tyrinės sukurtas gėles, pasirinks spalvas ir dekoruos darbelio foną.
Užrašys kūrinio metriką ir susitvarkys savo darbo vietą.
Gebėjimai bei žinios ir supratimas (BP):
1.2.1. Skirti ir atpažinti šias raiškos priemones: flomasterius, pieštukus, guašas, akvarelė.
1.2.3. Atsižvelgti į tapybos guašo ir akvarelės dažais ypatumus
1.2.5. Saugiai dirbti su pieštukais, segikliais, plunksnomis, žirklėmis ir kt. pavojingais reikmenimis
1.2.6. Pamokos pabaigoje sutvarkyti savo kūrybos reikmenis.
1.4.1. Kiekvienam savo dailės darbeliui užrašyti metriką (vardą, pavardę, klasę).4.2.1. Mokytojui padedant, nusakyti, kokius darbus reikia atlikti, kad pagamintų numatytus gaminius.
Integracija. Lietuvių kalba („Kovo 8 d.“).
Diferencijacija.
Vietoj tapymo guašu – piešimas pieštukais |
Išsikerpant pasinaudoti trafaretu. |
Pamokos tipas: mišrus.
Priemonės:
Guašas, flomasteriai, pieštukas
Krepinis popierius, gofruotas popierius ir spalvotas kartonas.
Indelis vandeniui, žirklės ir teptukas guašui.
Lipalas
Metodai: pokalbis, aiškinimas, individualus darbas, demonstravimas, stebėjimas, analizavimas, praktinė veikla.
Valandų skaičius. Darbui skiriamos 2 pamokos.
Vertinimo kriterijai.
Kelių spalvų guašo dažų panaudojimas.
Dekoruota flomasterio spalvomis.
Užpildyti krepiniu popieriumi 3 pirštai.
Panaudotas popieriaus glamžymas
Tvarkingas klijavimas
Kirpimas.
Užrašyta kūrinio metrika
Tvarkinga vieta
Pamokos eiga
Pamokos dalys٭ | Detalizuotos pamokos dalys | Mokytojo veikla | Mokinių veikla | Pastabos |
Organizacinė dalis | Mokytoja apžvelgia klasę, pasiteirauja ar visi mokiniai turi reikiamas priemones, o prireikus sprendžia iškilusias problemas. | Reikiamas, priemones mokiniai turi pasiruošti ir pasidėti ant suolų prieš pamoką. | Aptariamos pasidalijimo priemonėmis galimybės. | |
Įvadinė dalis | Motyvacinė dalis | Motyvuojantys klausimai: Ką dažniausiai dovanojate mamytėms? |
Šį darbą sudaro 924 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!
★ Klientai rekomenduoja
Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?
Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!
Norint atsisiųsti šį darbą spausk ☞ Peržiūrėti darbą mygtuką!
Mūsų mokslo darbų bazėje yra daugybė įvairių mokslo darbų, todėl tikrai atrasi sau tinkamą!
Panašūs darbai
Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.
Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.
Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!