Konspektai

Civilinės teisės esminės temos

10   (1 atsiliepimai)
Civilinės teisės esminės temos 1 puslapis
Civilinės teisės esminės temos 2 puslapis
Civilinės teisės esminės temos 3 puslapis
Civilinės teisės esminės temos 4 puslapis
Civilinės teisės esminės temos 5 puslapis
Civilinės teisės esminės temos 6 puslapis
Civilinės teisės esminės temos 7 puslapis
Civilinės teisės esminės temos 8 puslapis
Civilinės teisės esminės temos 9 puslapis
Civilinės teisės esminės temos 10 puslapis
Civilinės teisės esminės temos 11 puslapis
Civilinės teisės esminės temos 12 puslapis
Civilinės teisės esminės temos 13 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

TN sistema, reg. vienas kitam nepavaldžių subjektų turtinius santykius taip pat susijusius asmeninius neturtinius santykius.
LR Konstitucija,CK;kiti įstatymai, LR tarptautinės sutartys. 2. Jeigu yra šio kodekso ir kitų įstatymų prieštaravimų, taikomos šio kodekso normos, išskyrus atvejus, kai šis kodeksas pirmenybę suteikia kitų įstatymų normoms. 3. Lietuvos Respublikos 2004 m. balandžio 27 d. įstatymo Nr. IX-2172 (nuo 2004 m. balandžio 30 d.) (Žin., 2004, Nr. 72-2495) redakcija Įgyvendinant ES teisės aktus, kituose įstatymuose g.b nustatytos kitokios, negu nustato CK, civilinius teisinius santykius reglamentuojančios normos. Tokiu atveju šis kodeksas taikomas tiek, kiek kiti įstatymai nenustato kitaip. 4. Lietuvos Respublikos 2004 m. balandžio 27 d. įstatymo Nr. IX-2172 (nuo 2004 m. balandžio 30 d.) (Žin., 2004, Nr. 72-2495) redakcija Vyriausybės nutarimai ir kitų valstybės institucijų teisės aktai civilinius santykius gali reglamentuoti tik tiek, kiek įstatymų nustatyta. Jeigu Vyriausybės ar kitos valstybės institucijos teisės aktas prieštarauja šio kodekso ar kito įstatymo normoms, taikomos kodekso ar kito įstatymo normos. 5. Lietuvos Respublikos 2004 m. balandžio 27 d. įstatymo Nr. IX-2172 (nuo 2004 m. balandžio 30 d.) (Žin., 2004, Nr. 72-2495) redakcija Teismas turi teisę pripažinti negaliojančiu CKar kitam įstatymui prieštaraujantį teisės aktą ar jo dalį, jeigu šio akto ir Konstitucijos ar įstatymų atitikimo kontrolė neįeina į Konstitucinio Teismo kompetenciją. Teismas, pripažinęs tokį teisės aktą negal., sprendimo nuorašą per tris dienas privalo nusiųsti teisės aktą priėmusiai institucijai ar pareigūnui. Įsiteisėjęs teismo sprendimas skelbiamas "Valstybės žiniose".
objektai yra daiktai, pinigai ir vertybiniai popieriai, kitas turtas bei turtinės teisės, intelektinės veiklos rezultatai, informacija, veiksmai ir veiksmų rezultatai, taip pat kitos turtinės ir neturtinės vertybės. 2. Daiktai ir turtas, kurių apyvarta yra ribota, g.b Ct objektai tik įstatymų numatytais atvejais. Daiktai, \ išimti iš civilinės apyvartos ar kurių apyvarta yra ribota, turi būti įsakmiai nurodyti įstatymuose. Priešingu atveju laikoma, jog tų daiktų ar turto civilinė apyvarta neapribota.
Įstatymų ar sandorių nustatytas arba...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 5235 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Šaltiniai
✅ Šaltiniai yra
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
13 psl., (5235 ž.)
Darbo duomenys
  • Civilinės teisės konspektas
  • 13 psl., (5235 ž.)
  • Word failas 107 KB
  • Lygis: Universitetinis
  • ✅ Yra šaltiniai
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį konspektą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt