Konspektai

Visos civilinės teisės temos

10   (3 atsiliepimai)
Visos civilinės teisės temos 1 puslapis
Visos civilinės teisės temos 2 puslapis
Visos civilinės teisės temos 3 puslapis
Visos civilinės teisės temos 4 puslapis
Visos civilinės teisės temos 5 puslapis
Visos civilinės teisės temos 6 puslapis
Visos civilinės teisės temos 7 puslapis
Visos civilinės teisės temos 8 puslapis
Visos civilinės teisės temos 9 puslapis
Visos civilinės teisės temos 10 puslapis
Visos civilinės teisės temos 11 puslapis
Visos civilinės teisės temos 12 puslapis
Visos civilinės teisės temos 13 puslapis
Visos civilinės teisės temos 14 puslapis
Visos civilinės teisės temos 15 puslapis
Visos civilinės teisės temos 16 puslapis
Visos civilinės teisės temos 17 puslapis
Visos civilinės teisės temos 18 puslapis
Visos civilinės teisės temos 19 puslapis
Visos civilinės teisės temos 20 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

1.CT samprata- tai teisės šaka, kurios normos reguliuoja lygių ir vienas kitam nepavaldžių subjektų visuomeninius turtinius santykius ir su jais susijusius, taip pat ir nesusijusius , asmeninius neturtinius santykius.2.3.4.5.-Viešosios ir privatinės teisės sąveika- VT- nustato viešosios valdžios organizaciją ir reguliuoja atskirų asmenų santykius su valstybės organais, susivienijimais, bendruom.; gina valstybės interesus; jos reguliuojamiems santykiams būdinga valdžia ir pavaldumas. Paprastai viešajai teisei priskiriamos konstitucinės, admin., finans., baudžiamosios teisės šakos taip pat viešoji tarptautinė teisė. PT- reglamentuoja privačių asmenų santykius; santykiai grindžiami privačios autonomijos , lygiateisiškumo, nepavaldumo principais. PT priskiriamos prekybinė, šeimos, darbo, agrarinė ir tarptautinė teisė. Svarbiausia PT šaka- civilinė teisė.7. CT funkcijos- CT pagrindinė vieta skiriama pozityviam visuomeninių santykių reguliavimui, t.y. reguliavimo funkcijai. CT paskirtis teisiškai veikti susiklosčiusius turtinius, taip pat asmeninius neturtinius santykius tarp vienas kitam nepavaldžių subjektų, organizuoti tuos santykius taip, kad jie funkcionuotų remiantis visuomenės vystymosi dėsningumais, pagal visuomenės poreikius, kad būtų užkertamas kelias atsirasti ir plėsti visuomenei žalingiems santykiams.CT vykdo ir apsaugos funkciją. Pažeidus CT normas bei kitų asmenų subjektines teises, tos normos numato ir sankcijas, kurių tikslas atstatyti padėtį, buvusią iki teisės pažeidimo. Visuomeninių santykių teisinio įtvirtinimo faktas, numatytos sankcijos, kurios gali būti taikomos pažeidus CT normas, be abejo, vaidina ir tam tikrą auklėjamąjį bei įspėjamąjį vaidmenį. Pagrindinis CT uždavinys- nukreipti žmonių, įvairių organuzacijų, taip pat valstybės institucijų veiklą ta linkme, kad būtų sparčiau vystoma privatinė nuosavybe pagrįsta visuomenės ekonominė bazė ir sudarytos sąlygos vis geriau patenkinti fizinių bei juridinių asmenų materialinius ir dvasinius poreikius.8.CT vieta pasaulio CT šeimų sistemoje- Valstybėse, atstovaujančiose kontinentinės teisės teisinei sistemai, CT suprantama kaip vieninga teisės šaka , kurios normos reguliuoja turtinius ir su jais susijusius ar nesusijusius neturtinius santykius. Bendrosios teisės teisinės sistemos šalyse CT, kaip vieningos teisės šakos , apskritai nėra. JAV, Anglijoje ir kt. Bendrosios teisės teisinės sistemos šalyse egzistuoja institucinė privatinė teisės sistema, sudaryta iš šeimos...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 54429 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Šaltiniai
✅ Šaltiniai yra
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
76 psl., (54429 ž.)
Darbo duomenys
  • Civilinės teisės konspektas
  • 76 psl., (54429 ž.)
  • Word failas 1 MB
  • Lygis: Mokyklinis
  • ✅ Yra šaltiniai
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį konspektą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt