Analizės

BiFrost mokykla

9.0   (3 atsiliepimai)
BiFrost mokykla 1 puslapis
BiFrost mokykla 2 puslapis
BiFrost mokykla 3 puslapis
BiFrost mokykla 4 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Mantas Stankevičius, archeologija, I kursas.
Darbas su 1998 m.balandžio mėnesio 24 dieną, „Dialoge“ skelbtu straipsniu „Atvirėjantis, atviresnis, atviras pasaulis (II)“. Danijos „Bifrost“ mokyklos direktorės Bodil Abildtrup Johansen pasiūlytas demokratinės mokyklos idėjos. „Bifrost“ mokyklos palyginimas su Frenė sistemos mokykla.
"Bifrost" mokyklos pagrindiniai principai, manau, yra gero darbo principas (šis principas turi 4 etapus. Geras darbas prasideda nuo mokinio sprendimo. Dėmesys visą laiką turi būti kreipiamas į moksleivio norus, patirtį. Etapai: mokinio sprendimas, planavimas, vykdymas ir įvertinimas), kuris yra labai plačiai aprašytas straipsnyje, skatinimo principas, kuriuo yra skatinama pačius mokinius domėtis nežinomais dalykais, savarankiškos veiklos principas (žinoma toji veikla yra prižiūrima atitinkamu lygiu), demokratijos principas – šioje mokykloje visi yra išklausomi, pagal projektinius darbus, moksleiviai (ir mokytojai) yra priversti dirbti grupėse, „gamtos principas“ – juo mokiniai yra supažindinami su pasauliu, meninis principas – direktorė pabrėžė, kad mokymas jų mokykloje prasideda nuo meno, nes menas skatina mąstyti, galvoti, lieti susikaupusias mintis, reikšti savo nuomonę. Manau, kad prie principų galima būtų prirašyti ir tai, kad moksleiviai "Bifrost" mokykloje nėra vertinami pažymiais. Tai paliekama paties mokiniais – jie save vertina. Straipsnio autorė teigia, jog mokiniai visada save vertina realiai ir adekvačiai. Manau, kad daugiausia dėmesio vertas yra gero darbo principas... visas šis principas, mano manymu, yra fenomenalus – tai tik dar kartą įrodo, kad "Bifrost" mokyklą yra viena iš pagrindinių demokratinių mokyklų. Manau, kad kiekvienas moksleivis gyvenantis demokratinėje valstybėje norėtų, kad jo mokykloje būtų taikomas šis principas... tada jis jau bent tikrai su pasididžiavimu veide galėtų sakyti, kad gyvena demokratiškoje šalyje. Kartais net negaliu patikėti,kad pasaulyje yra tokių mokyklų.
Mokymo turinys. Tai, mano manymu yra sunkiausia nusakyti pagal šį straipsnį, nes nėra įvardinti dalykai, kuriuos dėsto šioje mokykloje, bet galime spręsti iš pateiktų pavyzdžių ir to, kad šioje Danijos mokykloje labai svarbi tema yra demokratija. Panašu, jog šioje mokykloje didelis dėmesys yra skiriamas humanitariniam lavinimui, pirmenybė suteikiama tokiems...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 1251 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
4 psl., (1251 ž.)
Darbo duomenys
  • Pedagogikos analizė
  • 4 psl., (1251 ž.)
  • Word failas 46 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šią analizę
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt