Referatai

Biblioterapija

9.8   (3 atsiliepimai)
Biblioterapija 1 puslapis
Biblioterapija 2 puslapis
Biblioterapija 3 puslapis
Biblioterapija 4 puslapis
Biblioterapija 5 puslapis
Biblioterapija 6 puslapis
Biblioterapija 7 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Biblioterapija – tai terapija taikoma per skaitymą, kurį kaip gydymo namie būdą skiria gydytojai savo pacientams. Knygų skaitymas stimuolia žmogaus vidinį pasaulį, jame glūdinčias ligos šaknis ir sukelia įvairius jausmus. Biblioterapija yra taip pagalba savireguliacijai, savitobulinimas aptariant perskaitytą lektūrą. Nuo seno žinoma, kad knyga ne tik pasaulio pažinimo ir laiko „užmušimo“ būdas. Ne tik Biblija, bet ir geras romanas gali būti „vitaminu“, kurią skaitydamas žmogus gali sėkmingai pergyventi analogišką savo ir veikėjo problemos ar situacijos išsprendimu.2 Teigiamos emocijos atsiradusios „giliai“ įsijautus į knygos skaitymą gali padėti atrasti ligos, gėlos priežastį ir būdus kaip gydytis ne vien tabletėmis ar net alkoholiu bei savižudybe. Tačiau knygą turi būti „teisinga“. Žmogui kenčiančiam dėl nelaimingos meilės gal būt negalima siūlyti V. Hugo bestselerį „Paryžiaus katedra“, nes šiame romane veikėjai kenčia dėl skaudžių likimo žabangų, o kūrinio pabaigoje pasakojama kaip visi dėl meilės žūva taip ir likę be atsako. Pastebėta, jog biblioterapija taikoma kartu su kita terapija (muzikos, kvapų, šviesos ir kitomis) 3 galima pasiekti dar geresnių ir greitesnių rezultatų.
Pagrindinis referato tikslas – išsiaiškinti kokia nauda gydyme kartu taikant biblioterapiją kartu su teatro terapija.
• Nustatyti poveikį taikant abi terapijas vienu metu .
Šiame darbe nagrinėjant temą yra pasirinkta ir teatro terapija, nes apie ją Lietuvoje yra mažiau kalbama, nagrinėjama. Referatui rinkausi ne tik lietuvišką lektūrą, bet ir itališką, nes šioje šalyje įvairios terapijos turi amžius siekiančias tradicijas ir apie tai yra labai daug parašyta. Kadangi nėra galimybės įsigyti nė vienos itališkos popierinės knygos – teko naudotis internete pateikiama informacija. Taip pat naudojausi mokslo populiarinimo, bet ir grožinėmis knygomis: rusų realistinio psichologinio teatro vaidybos ir režisūros sistemos įkūrėjo K. Stanislavskio veikalais bei Maksimo Gorkio romanu „Žmonėse“, kuriame ypač iškeliama knygos, skaitymo svarba kiekvieno žmogaus kasdienybėje. Surinkta informacija praplėtė mano akiratį, suteikė galimybę plačiau susipažinti su dar nauja Lietuvoje terapijos rūšimi – biblioterapija bei ko gero visiškai nenagrinėta...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 1269 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Šaltiniai
✅ Šaltiniai yra
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
7 psl., (1269 ž.)
Darbo duomenys
  • Bibliotekininkystės referatas
  • 7 psl., (1269 ž.)
  • Word failas 68 KB
  • Lygis: Universitetinis
  • ✅ Yra šaltiniai
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt