Konspektai

Asmenybės psichologijos pasiruošimas egzaminui

10   (2 atsiliepimai)
Asmenybės psichologijos pasiruošimas egzaminui 1 puslapis
Asmenybės psichologijos pasiruošimas egzaminui 2 puslapis
Asmenybės psichologijos pasiruošimas egzaminui 3 puslapis
Asmenybės psichologijos pasiruošimas egzaminui 4 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Asmenybėje Jungas išskyrė 3 iš dalies tarpusavyje susijusias sistemas: 1.ego; 2.asmeninę pasąmonę; 3.kolektyvinę pasąmonę. 1. Ego – tai sąmonės centras, jungiantis mintis, jausmus, atsiminimus, kurių dėka mes suvokiame save kaip žmogų, kaip visumą. tai yra mūsų sąmonė. 2. Asmeninė pasąmonė. ją sudaro anksčiau įsisąmoninti išgyvenimai, taip pat tie, kurie buvo keliantys skausmą, pamiršti. 3. Ego ir asmeninė pasąmonė įgyjami žmogui gyvenant . kolektyvinė pasąmonė išeina iš individualaus psichikos ribų. turinį sudaro archetipai. tai universali, visiems žmonėms būdinga mąstymo forma arba polinkis į tam tikrą mąstymo, tikrovės suvokimo ir jutimo būdą. archetipų apibūdinimas pagal Jungą: ANIMA – neįsisąmoninta vyro asmenybės moteriškoji pusė. simboliai: moteris, Mergelė Marija, Mona Liza. ANIMUS – neįsisąmoninta moters asmenybės vyriškoji pusė. Simboliai: vyras, Jėzus Kristus, Don Žuanas. PERSONA – socialiniai asmenybės vaidmenys. Simboliai: kaukė. Šešėlis – neįsisąmoninta psichikos dalis, kurioje slypi tai, ko asmenybė nenori sau priskirti. Simboliai: velnias, Hitleris, Huseinas. SAVASTIS – asmenybę reguliuojantis centras, vientisumo ir harmonijos įsikūnijimas. Simboliai: mandala. IŠMINČIUS – gyvenimiškos patirties ir brandumo įasmeninimas. Simbolis: pranašas. DIEVAS – galutinė psichinės realybės, suprojektuotos į išorinį pasaulį realizacija.. Simbolis: saulės akis. Svarbiausias archetipas, anot Jungo, - savastis. žymus Jungo indėlis į psichologiją – asmenybs tipologijos sukūrimas. Išskyrė 2 asmenybės nuostatas: INTRAVERSIJA (orientacija į vidinį pasaulį) ir EKSTRAVERSIJA (į išorinį pasaulį). Taip pat išskyrė 4 psichikos funkcijas: 1 mąstymą; 2. jautimą; 3. pojūčius; 4. intuiciją. Pagal tai kokia funkcija vyrauja nustatė tipus: 1. mąstantis – vadovaujasi logika; 2. jaučiantis – emocijomis; 3. juntantis – tikrovę suvokia realiai, kreipia dėmesį į detales ir tikslumą. 4. intuityvus – tikrovę suvokia nuojautomis, betarpiškos įžvalgos dėka, įsiklauso į savo vidinį balsą. Jungas sujungęs dominuojančią nuostatą su tipais pagal vyraujančią funkciją gavo 8 pagrindinius asmenybės tipus: 1. mąstantis ekstravertas; 2. mąstantis intravertas; 3. jaučiantis ekstravertas; 4. jaučiantis intravertas; 5. juntantis ekstravertas; 6 juntantis intravertas; 7. intuityvus ekstravertas; 8. intuityvus intravertas.
Sinerginiai...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 4532 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
4 psl., (4532 ž.)
Darbo duomenys
  • Asmenybių psichologijos konspektas
  • 4 psl., (4532 ž.)
  • Word failas 99 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį konspektą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt