Konspektai

Žmogaus ir darbų sauga statybos objekte

10   (1 atsiliepimai)
Žmogaus ir darbų sauga statybos objekte 1 puslapis
Žmogaus ir darbų sauga statybos objekte 2 puslapis
Žmogaus ir darbų sauga statybos objekte 3 puslapis
Žmogaus ir darbų sauga statybos objekte 4 puslapis
Žmogaus ir darbų sauga statybos objekte 5 puslapis
Žmogaus ir darbų sauga statybos objekte 6 puslapis
Žmogaus ir darbų sauga statybos objekte 7 puslapis
Žmogaus ir darbų sauga statybos objekte 8 puslapis
Žmogaus ir darbų sauga statybos objekte 9 puslapis
Žmogaus ir darbų sauga statybos objekte 10 puslapis
Žmogaus ir darbų sauga statybos objekte 11 puslapis
Žmogaus ir darbų sauga statybos objekte 12 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Darbuotojų sauga ir sveikata labai priklauso nuo darboviečių tinkamo įrengimo bei naudojamų darbo įrenginių. Mūsų valstybėje, siekiančioje tapti Europos Sąjungos nare, darbuotojų saugos ir sveikatos reikalavimų įgyvendinimas ir tolesnis darbo sąlygų darbovietėse gerinimas yra vienas iš svarbiausių uždavinių.
Darboviečių įrengimo ir darbo įrenginių reikalavimai analizuojami Europos Sąjungos direktyvose: 89/391/EEC [1] 89/654/EEC [2]; 92/57/EEC [3]; 89/655/EEC [16], 92/91/EEC; 92/104/EEC. Jie liečiami ir 77/576/EEC, 92/58/EEC, 90/679/EEC, 90/394/EEC, 90/270/EEC ir kitose direktyvose.
Darbovietės gali būti: steigiamos naujai ir esamos; nuolatinio, laikino ir sezoninio darbo; patalpose, laukuose ar statybvietėse. Darbovietėse atliekami darbai gali būti: nepavojingi ir pavojingi; rankiniai ir mechanizuoti; pusiau ar visiškai automatizuoti; lengvi; vidutiniško sunkumo ir sunkūs; daug ar mažai protinės įtampos reikalaujantys; pavieniai ir grupiniai, dieniniai ir naktiniai ir kiti darbai. Nuo darbų charakterio, apimties, mechanizavimo lygio, sezoniškumo ir kitų darbo charakteristikų priklauso reikalavimai darbovietėms ir jose esančioms darbo vietoms.
Europos Sąjungos direktyvose darbuotojų saugos ir sveikatos klausimais nurodytus darboviečių reikalavimus galima suskirstyti į 7 grupes. Čia neįtraukti aplinkos ir civilinės saugos bei kiti specifiniai atskirų ūkio šakų reikalavimai.
Darbdaviai turi pranešti apie įmonės darbo pradžią kompetentingoms įstaigoms (pvz., VDI), paskirti vieną ar kelis darbuotojus atlikti užduotis, liečiančias apsaugą nuo profilaktinės rizikos bei profilaktiką įmonėje ir (arba) įstaigoje. Darbdavys privalo imtis reikiamų priemonių teikiant svarbią pagalbą gaisro atveju, evakuojant darbininkus bei vykdyti kitas direktyvų nuostatas.
Statybiniai reikalavimai
Darbuotojų sauga ir sveikata yra tampriai susieta su gamybinių objektų (statinių) paskirtimi, jų stabilumu, patalpų erdve, judėjimo keliais ir kitais parametrais.
Direktyvose pirmaeilis reikalavimas keliamas pastatų, taip pat medžiagų, įrenginių ir visų kitų judančių elementų stabilumui. Kitas, ne mažiau svarbus reikalavimas, - atsarginiams (evakuaciniams) keliams ir išėjimams, kurie turi būti laisvi nuo kliūčių, kad kilus pavojui darbininkai galėtų greitai ir saugiai išeiti. Kituose statybiniuose reikalavimuose nurodoma, kad darbo patalpos turi būti erdvios ir pakankamo ploto. Grindys turi būti neslidžios, jų ir sienų, lubų paviršiai turi būti lengvai valomi arba atnaujinami. Langai...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 3806 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
12 psl., (3806 ž.)
Darbo duomenys
  • Saugos konspektas
  • 12 psl., (3806 ž.)
  • Word failas 127 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį konspektą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt