Įvadas.
Gegužės 2 – 5 dienomis atlikome Lietuvos turizmo išteklių praktiką, kurios metu mūsų užduotis buvo susipažinti su Vilniaus miesto ir jo apylinkių žinomiausiais bei lankomiausiais turistiniais objektais, žinoti jų istorinę praeitį, mokėti pristatyti šiuos objektus bei žinoti infrastruktūrą šalia pristatomų turistinių objektų.
Mūsų pogrupis turėjo paruošti informacija ir pristatyti Vilniaus senamiestį ir jo istorinę praeitį, Vilniaus pilių kompleksą bei šalia esančius žymiausius turistinius objektus, kurie bus paminėti, išvardyti ir aprašyti pagrindinėje ataskaitos dalyje. Tam kad tinkamai pristatyti kiekvieną iš objektų buvo sudarytas maršrutas, kurio metu kiekvienas iš pogrupio narių pristatė tam tikrus, jam iš anksto duotus, objektus. Maršrutas buvo sudarytas, atsižvelgiant į bendra laiko tarpą skirtą pristatyti visiems turistiniams objektams bei objektų išsidėstymą.
1. Susitikimas šalia Katedros varpinės. Vilniaus miesto istorinės praeities pasakojimas. Vilniaus senamiesčio pagrindinių istorinių faktų paminėjimas bei kiti jo duomenys. Žymiausių archeologijos, architektūros, dailės bei memorialinių paminklų paminėjimas.
2. Ten pat, prie Katedros varpinės. Katedros varpinės bokšto pristatymas. Katedros pristatymas. Katedros istorija, koplyčios ir kiti faktai (viduje). Perėjimas prie paminklo karaliui Mindaugui, jo pristatymas. Taikomojo meno ir etnografijos muziejai.
3. Žemutinės pilies kiemelis. Vilniaus pilių komplekso pristatymas. Kopimas į Gedimino kalną. Senamiesčio vaizdas iš apžvalgos aikštelės. V.Košubos paminklo LDK Gediminui pristatymas.
4. Ant Gedimino kalno pasakojimas apie Sereikiškių parką. Pagal pageidavimą kopimas į Trijų kryžių kalną. Kalnų parko slėnio pristatymas. A.Vivulskio paminklas „Trys Kryžiai“. Kreivasis (Plikasis) kalnas ir Gedimino kapas. Nusileidimas nuo kalno, senamiesčio infrastruktūros pristatymas prie katedros aikštės. Maršruto pabaiga.
Informacija apie objektus buvo renkama literatūros, interneto bei kitų informacijos šaltinių pagalba. Mūsų pogrupio praktinis Vilniaus miesto, senamiesčio turistinių objektų pristatymas vyko gegužės 2 d. pirmoje dienos pusėje.
XIII a. gerai įtvirtintą pilį Gedimino kalne jau supo miestas, kuris yra įsikūręs Neries ir Vilnios upių santakoje. Pirmą kartą Vilnius paminėtas 1323 m. Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino laiškuose, kuriuose jis kvietė amatininkus, pirklius ir vienuolius iš Vakarų Europos atvykti ir įsikurti mieste. 1387 m....
Šį darbą sudaro 8783 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!
★ Klientai rekomenduoja
Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?
Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!
Norint atsisiųsti šį darbą spausk ☞ Peržiūrėti darbą mygtuką!
Mūsų mokslo darbų bazėje yra daugybė įvairių mokslo darbų, todėl tikrai atrasi sau tinkamą!
Panašūs darbai
Kiti darbai
Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.
Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.
Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!