Konspektai

Valstybės tarnautojų priėmimas į tarnybą

9.2   (2 atsiliepimai)
Valstybės tarnautojų priėmimas į tarnybą 1 puslapis
Valstybės tarnautojų priėmimas į tarnybą 2 puslapis
Valstybės tarnautojų priėmimas į tarnybą 3 puslapis
Valstybės tarnautojų priėmimas į tarnybą 4 puslapis
Valstybės tarnautojų priėmimas į tarnybą 5 puslapis
Valstybės tarnautojų priėmimas į tarnybą 6 puslapis
Valstybės tarnautojų priėmimas į tarnybą 7 puslapis
Valstybės tarnautojų priėmimas į tarnybą 8 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Patikimas ir efektyvus valdymas – tai,visų pirma, nekorumpuoti ir besąlygiškai paklusnūs įstatymams valstybės tarnautojai.Antra – skaidrus sprendimų rengimo ir priėmimo procesas,ir,trečia – profesionali valstybės tarnyba,ir,žinoma,nesudėtingas ir ekonomiškas valdymo aparatas.Būtent toks valdymas reikalingas valstybei,norinčiai toliau plėtoti demokratiją,kurti teisinę valstybę,sėkmingai kloti rinkos ekonomikos pagrindus ir,svarbiausia,užtikrinti be gilių krizių ir socialinių konfliktų kasdienį žmonių gyvenimą. Valstybė turi siekti lūžio valdymo sistemoje dirbančių žmonių elgesyje,jų pažiūroje į darbą, save ir kitus žmones.Tiktai jų vertybių ir asmeninių nuostatų teigiami pokyčiai leis padidinti valdymo institucijų administracinius gebėjimus.
Esminė sąlyga valdymo reformai įgyvendinti yra profesionali valstybės tarnyba, grindžiama atsakomybe ir viešumu.
1999 m.liepos 8 d. LR Seimo priimtas Lietuvos Respublikos Valstybės tarnybos įstatymas Nr.VIII – 1316 (šio įstatymo nauja redakcija – LR Valstybės tarnybos įstatymo pakeitimo 2002 04 23 įstatymas Nr.IX – 855) nustato:pagrindinius valstybės tarnybos principus,valstybės tarnautojo statusą,atsakomybę,darbo užmokestį,socialines ir kitas garantijas,valstybės tarnybos valdymo teisinius pagrindus.
Sutinkamai su LR Valstybės tarnybos įstatymo 2 str. 1 d.
valstybės tarnyba – teisinių santykių,atsirandančių įgijus valstybės tarnautojo statusą, jam pasikeitus ar jį praradus,taip pat atsirandančių dėl valstybės tarnautojo viešojo administravimo veiklos valstybės ar savivaldybės institucijoje ar įstaigoje įgyvendinant tam valstybės valdymo srities politiką ar užtikrinant jos įgyvendinimo koordinavimą,koordinuojant tam tikros valstybės valdymo srities įstaigų veiklą,valdant,paskirstant finansinius išteklius ir kontroliuojant jų panaudojimą,atliekant auditą,priimant ir įgyvendinant teisės aktus,valstybės ir savivaldybių institucijų ar įstaigų sprendimus viešojo administravimo srityje,rengiant ar koordinuojant teisės aktų, sutarčių ar programų projektus ir teikiant dėl jų išvadas,valdant personalą arba turint viešojo administravimo įgaliojimus nepavaldžių asmenų atžvilgiu,visuma.
Pagal šį įstatymą valstybės tarnautojas – fizinis asmuo,įgijęs šio ir kitų įstatymų nustatytą valstybės tarnautojo statusą ir valstybės (valstybinėse ir savivaldybių ) institucijose ar įstaigose atliekantis viešojo administravimo,ūkines ar technines funkcijas arba teikiantis viešąsias paslau- gas visuomenei.
LR Valstybės tarnyba grindžiamas įstatymo viršenybės,lygiateisiškumo,politinio neutralumo,skaidrumo ir karjeros principais.
Įstatymo viršenybės principas reiškia,kad valstybės tarnautojo statusas,reglamentuotas įstatymų,negali būti keičiamas kitaip negu įstatymu;niekas neturi teisės dėl politinių ar kitų interesų versti valstybės...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 1592 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
8 psl., (1592 ž.)
Darbo duomenys
  • Administracinės teisės konspektas
  • 8 psl., (1592 ž.)
  • Word failas 62 KB
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį konspektą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt