Referatai

Valstybės tarnautojų karjera ir valdymas

9.6   (2 atsiliepimai)
Valstybės tarnautojų karjera ir valdymas 1 puslapis
Valstybės tarnautojų karjera ir valdymas 2 puslapis
Valstybės tarnautojų karjera ir valdymas 3 puslapis
Valstybės tarnautojų karjera ir valdymas 4 puslapis
Valstybės tarnautojų karjera ir valdymas 5 puslapis
Valstybės tarnautojų karjera ir valdymas 6 puslapis
Valstybės tarnautojų karjera ir valdymas 7 puslapis
Valstybės tarnautojų karjera ir valdymas 8 puslapis
Valstybės tarnautojų karjera ir valdymas 9 puslapis
Valstybės tarnautojų karjera ir valdymas 10 puslapis
Valstybės tarnautojų karjera ir valdymas 11 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Taigi valstybės tarnyba yra vienas svarbiausių administracinės teisės institutų. Tai sudėtingas, kompleksinis teisės institutas, kurį sudaro ne tik administracinės teisės, bet ir kitų teisės sistemos rūšių (šakų) – konstitucinės, darbo, socialinės apsaugos, civilinės teisės – normų reguliuojami visuomeniniai santykiai.
Šiame darbe nagrinėjau Valstybės tarnautojų karjeros sampratą, jos reikšmę, kokiais pagrindiniais principais vadovaujamasi, koks valstybės tarnautojų administracinis ir teisinis statusas, kaip vertinama valstybės tarnautojo veikla, ir galiausiai kaip valstybės tarnyba yra valdoma, kas ją valdo, kokias funkcijas atlieka valdydami.
Ruošdama darbą naudojausi įvairia literatūra: Lietuvos Respublikos valstybės tarnybos įstatymu, Autorių kolektyvo išleistu vadovėliu ,,Lietuvos administracinė teisė. Bendroji dalis“, Andriuškevičiaus A. Administracinės teisės principai ir normų ribos“, Čiočio P. ,,Teisės pagrindai“, Laurinavičiaus A. ,,Tarnybinė teisė: statutinės valstybės tarnybos teisinis reguliavimas“, Tuleikienės L. ir kt. autorių leidiniu ,,Lietuvos Respublikos valstybės tarnybos įstatymas praktikoje“ ir kt. Šiuose leidiniuose radau reikalingos informacijos šiam darbui, galėjau išsamiai panagrinėti valstybės tarnautojų teisinę padėtį, valstybės tarnautojų karjeros sampratą, karjeros vertinimo ypatumus bei analizuoti valstybės tarnybos valdymo funkcijas.
Valstybės tarnautojai įgyvendina valstybės ar savivaldybių institucijų, įstaigų uždavinius ir funkcijas įvairiuose visuomenės gyvenimo srityse. Taigi tarnautojų veiklos sfera labai plati.
Administracinės teisės teorijoje valstybės tarnautojai skirstomi remiantis valdžių padalijimo principu. Išskiriami įstatymų leidybos (atstovaujamosios), vykdomosios ir teisminės valdžios institucijų ir įstaigų tarnautojai.
Pagal darbdavį ir institucijos, įstaigos, kurioje valstybės tarnautojai dirba, veiklos teritoriją, jie skiriami į valstybės institucijų, įstaigų bei savivaldybių institucijų, įstaigų tarnautojus. Valstybės institucijų, įstaigų tarnautojai funkcijas atlieka visoje valstybės teritorijoje. Darbo užmokestis jiems mokamas iš valstybės biudžeto lėšų. Savivaldybių institucijų, įstaigų tarnautojai turi įgaliojimus veikti tik tam tikroje nustatytoje teritorijoje - savivaldybėje. Jiems užmokestis už darbą mokamas iš savivaldybių biudžeto lėšų.3
Remiantis pareiginių įgaliojimų apimtimi, valstybės tarnautojai skirstomi į pareigūnus ir tarnautojus, nesančius pareigūnais. Pareigūnai, skirtingai nei kiti tarnautojai, turi administracinius įgaliojimus pagal pareigas pavaldžių, o taip pat ir nepavaldžių asmenų atžvilgiu.
Pagal tarnybinių teisinių santykių trukmę valstybės tarnyboje, tarnautojai gali būti:
1. paskirti į...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 3023 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
11 psl., (3023 ž.)
Darbo duomenys
  • Administracinės teisės referatas
  • 11 psl., (3023 ž.)
  • Word failas 112 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt