Referatai

Vadovo tipai

9.0   (3 atsiliepimai)
Vadovo tipai 1 puslapis
Vadovo tipai 2 puslapis
Vadovo tipai 3 puslapis
Vadovo tipai 4 puslapis
Vadovo tipai 5 puslapis
Vadovo tipai 6 puslapis
Vadovo tipai 7 puslapis
Vadovo tipai 8 puslapis
Vadovo tipai 9 puslapis
Vadovo tipai 10 puslapis
Vadovo tipai 11 puslapis
Vadovo tipai 12 puslapis
Vadovo tipai 13 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Nuo XIX šimtmečio pabaigos priimtina valdymą apibrėžti pagal keturias konkrečias vadovo atliekamas funkcijas: planavimą, organizavimą, vadovavimą ir kontrolę. Nors iki dabar šis požiūris buvo kruopščiai tyrinėjamas ir kritikuojamas, jis visuotinai naudotinas. Todėl galime sakyti, kad valdymas- tai organizacijos narių pastangų planavimo, organizavimo, vadovavimo ir kontrolės procesas bei visų kitų organizacijos išteklių panaudojimas siekiant organizacijos užsibrėžtų tikslų.
Vadovo vaidmuo sparčiai keičiasi. Dauguma organizacijų sumažina vadovavimo lygmenų skaičių bei nukreipia atsakomybę žemyn organizacijos struktūra. Save valdančios komandos bei darbuotojų įtraukimas į sprendimų priėmimą pasireiškia ne tik tuo jog sumažėja vadovaujančių žmonių skaičius, tačiau atsiranda kokybiškai kitoks vadovavimo stilius lyginant su praėjusių metų patirtimi.
Valdymas- tai pagrindinė veikla, nuo kurios priklauso, ar gerai organizacijos tarnauja žmonėms, kuriems daro įtaką. Nuo organizacijos vadovų labai daug priklauso, kaip sėkmingai organizacija pasieks savo tikslus ir įvykdys socialinius įsipareigojimus. Jei vadovas gerai dirba savo darbą, visai tikėtina, kad organizacija tikslus pasieks. Vadovams yra suteikta formali galia būti atsakingiems už visos organizacijos arba už jos kurio nors vieneto veiklą. Vadovai diagnozuoja bei įtakoja veikiančias sistemas bei atsako už kontrolės vykdymą, kad užtikrintų sklandų darbo procesą.
Kiekvienam vadovui keliamas nelengvas uždavinys- praktiškai suderinti realiai priešiškus kolektyvo, atskirų darbuotojų, valstybės ir savo asmeninius interesus. Norėdamas išspręsti šį uždavinį, vadovas turi surasti efektyvų vadovavimo stilių ir išsikovoti autoritetą, kuris būtinas sėkmingai tvarkant įmonės ar organizacijos veiklą. To negali gerai atlikti vadovas, netenkinantis tam tikrų reikalavimų.
Skiriamos dvi reikalavimų vadovams grupės: bendrieji ir specialieji. Bendrieji reikalavimai apima įstatymo numatytas vadovo elgesio taisykles, o specialieji reikalavimai remiasi.
Valdymo procesas
Valdymą galima apibrėžti pagal keturias konkrečias vadovo atliekamas funkcijas: planavimą, organizavimą, vadovavimą ir kontrolę. Procesas- tai sisteminė veiklos atlikimo tvarka. Mes kalbame apie valdymą, kaip apie procesą siekdami pabrėžti, jog visi vadovai, nepaisant jų sugebėjimų ar įgūdžių, imasi tam tikrų tarpusavyje susijusių veiksmų, kad įgyvendintų norimus tikslus. Taigi toliau trumpai apibūdinsime keturias pagrindines valdymo veiklas ir jų ryšį su laiku...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 2159 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

Turinys
 • 1.Įvadas..3
 • 2.Valdymo procesas4
 • 3.Vadovo tipai.5
 • 4.Vadovo vadovavimo stiliai..7
 • 5.Klasikiniai vadovo tipai8
 • 6.Išvados..13
 • 7.Literatūros sąrašas..14

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
14 psl., (2159 ž.)
Darbo duomenys
 • Viešasio administravimo referatas
 • 14 psl., (2159 ž.)
 • Word failas 107 KB
 • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt