Referatai

Vadovas šventiniuose renginiuose

9.0   (2 atsiliepimai)
Vadovas šventiniuose renginiuose 1 puslapis
Vadovas šventiniuose renginiuose 2 puslapis
Vadovas šventiniuose renginiuose 3 puslapis
Vadovas šventiniuose renginiuose 4 puslapis
Vadovas šventiniuose renginiuose 5 puslapis
Vadovas šventiniuose renginiuose 6 puslapis
Vadovas šventiniuose renginiuose 7 puslapis
Vadovas šventiniuose renginiuose 8 puslapis
Vadovas šventiniuose renginiuose 9 puslapis
Vadovas šventiniuose renginiuose 10 puslapis
Vadovas šventiniuose renginiuose 11 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Šiandieną labai daug kalbame apie asmeninį tobulėjimą, sėkmingas savęs pateikimo strategijas, sėkmę versle, gyvenime ir visur kur. Sukurta ir plačiajai visuomenei pasiūlyta daugybė naudingų metodikų, kaip išmokti sukurti gerą pirmąjį įspūdį, kaip pritraukti daugiau klientų.
Tačiau dažnai toje informacijos gausoje paskęstas vienas senas, naudingas ir gerai patikrintas dalykas – etiketas. Išmokę gerai save pristatyti verbaliai, dažnai nuvertiname neverbalinį prisistatymą, dažnai subanalindami jį iki teisingos, “sėkmingo žmogaus“ stovėsenos, ar panašių dalykų, kai tuo tarpu net šakutę rankoje laikome ne taip, kaip derėtų.
Manieras galima sieti su viešais renginiais – vedybomis, pobūviais, kokteilių vakarėliais, ir nereikia pamiršti, kad jos lemia sėkmę visose gyvenimo srityse. Neišmokus gerų manierų neįmanoma padaryti karjeros. Šiandien, gyvenant itin judriame ir permainingame pasaulyje, karjerai daryti reikia kaip niekad daug žinių ir įgūdžių, mokėti neprarasti takto ir pasitikėjimo savimi. Protokolo žinovai teigia, kad nėra dviejų asmenų, kurie elgtųsi visiškai vienodai, net jeigu abu priklausytų tai pačiai kultūrai. Todėl visada pravers visos protokolo subtilybės. Dėl etiketo neišmanymo gali kilti nesusipratimų, ir atvirkščiai – tinkamu elgesiu ne tik galima patraukti klientus, bet ir pelnyti puikią reputaciją tarp bendradarbių ir tarp tų žmonių, kurie stovi ant aukštesnės hierarchijos laiptų pakopos. Etiketu reikia naudotis kaip sėkmės ir karjeros raktu.
Šitas darbas buvo rašytas stebint daugelių žmonių elgesį, čia aš bandysiu apžvelgti, vadovo kalbą, elgesį, kokius žodžius turėtu rūpestingai parinkti, kad galėtu geriau susikalbėti, ypač per šventinius renginius.
.1. Vadovo elgesis ir jo svarbumas.
Kalbos maniera yra svarbi visais atžvilgiais. Jei vadovas bendrauja mandagiai su pavaldiniais, visi pavaldiniai perims jūsų bendravimo stilių. Jei vadovas su savo darbuotojais bendrauja linksmai ir pagarbiai, jie stengsis dirbti dar stropiau. Jei nuolat vadovas bus suirzęs ir nepatenkintas, darbuotojų nuotaika dar labiau suges.
Tarnyboje dažnos situacijos, kai reikia tiksliai žinoti, ką sakyti, kaip elgtis, rengtis ir ką rašyti. Žmonės, kuriems sekasi tarnyboje, daug pasiekė iš dalies todėl, kad žino, kaip elgtis daugelyje situacijų. Tos žinios...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 3244 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

Turinys
 • 1. Įvadas2
 • 2. Vadovo elgesys ir jo svarbumas bendraujant.3
 • 3. Mandagumo taisyklės.6
 • 4. Elgesio stereotipai.8
 • 5. Vadovo mokėjimas išreikšti padėką.10
 • 6. Aprangos svarbumas..11
 • 7. Išvados..13

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Mokyklinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
11 psl., (3244 ž.)
Darbo duomenys
 • Etikos referatas
 • 11 psl., (3244 ž.)
 • Word failas 84 KB
 • Įkeltas: 2024 m.
 • Lygis: Mokyklinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt