Konspektai

Transportavimas ir krovinių tvarkymas

10   (1 atsiliepimai)
Transportavimas ir krovinių tvarkymas 1 puslapis
Transportavimas ir krovinių tvarkymas 2 puslapis
Transportavimas ir krovinių tvarkymas 3 puslapis
Transportavimas ir krovinių tvarkymas 4 puslapis
Transportavimas ir krovinių tvarkymas 5 puslapis
Transportavimas ir krovinių tvarkymas 6 puslapis
Transportavimas ir krovinių tvarkymas 7 puslapis
Transportavimas ir krovinių tvarkymas 8 puslapis
Transportavimas ir krovinių tvarkymas 9 puslapis
Transportavimas ir krovinių tvarkymas 10 puslapis
Transportavimas ir krovinių tvarkymas 11 puslapis
Transportavimas ir krovinių tvarkymas 12 puslapis
Transportavimas ir krovinių tvarkymas 13 puslapis
Transportavimas ir krovinių tvarkymas 14 puslapis
Transportavimas ir krovinių tvarkymas 15 puslapis
Transportavimas ir krovinių tvarkymas 16 puslapis
Transportavimas ir krovinių tvarkymas 17 puslapis
Transportavimas ir krovinių tvarkymas 18 puslapis
Transportavimas ir krovinių tvarkymas 19 puslapis
Transportavimas ir krovinių tvarkymas 20 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Šioje logistikos sistemos srityje vykdomas krovinių transportavimo planavimas ir aprūpinimas bei su tuo susijusios operacijos: išsiuntimo grafikų planavimas ir sudarymas, krovinių sujungimas, krovinių ženklinimas, transporto dokumentacijos forminimas ir vežimų valdymas. Visos šios veiklos tikslas - produktyvus transporto išteklių naudojimas ir jų valdymas. 6.6 lentelėje išvardytos logistikos funkcijos transportavimo ir krovinio tvarkymo srityje: dokumentacijos išsiuntimui parengimas ir galimybių reikiamu būdu pristatyti krovinį įvertinimas. Transportavimo ir krovinių tvarkymo informacinio palaikymo išskirtinumas yra tai, kad čia kartu dalyvauja trys šalys - krovinio siuntėjas, vežėjas ir gavėjas. Efektyviam transportavimo proceso valdymui būtina nustatytos informacijos integracija, be kurios neįmanomas keitimasis informacija. Anksčiau pagrindinės transporto aprūpinimo funkcijos buvo dokumentų forminimas ir tarifų nustatymas. Į vežimų dokumentaciją įeina krovinio važtaraštis, konosamentas ir panašūs dokumentai. Transporto tarifai - tai mokestis, vežėjų imamas už krovinio transportavimą. Esant didelėms vežimų apimtims - o tai būdinga daugeliui įmonių, reikia automatizuotų LIS, galinčių sumažinti klaidų skaičių ir transportavimo išlaidas. Siekiant didinti transporto valdymo vežant krovinius efektyvumą, daugiausia dėmesio reikia skirti šioms funkcijoms: operatyvinei kontrolei, transporto tarifų reguliariam svarstymui, grafikų ir vežimų maršrutų sudarymui, sąskaitų faktūrų rašymui, atskaitomybės dokumentų sukūrimui ir sprendimų analizei. Geriausios automatizuotos transportavimo informacinio aprūpinimo sistemos apima visus rezultatų planavimo ir vertinimo mechanizmus.
• nustatyti optimalų darbo jėgos panaudojimą.
Šiuo metu visame pasaulyje plačiai naudojamos šiuolaikinės informacijos technologijos: pvz., krovinio, transporto priemonės ar vairuotojo identifikacijai - brūkšniniai kodai ir magnetinės kortelės (t.y. elektroninio identifikavimo technologijos), padėčiai nustatyti - globalioji palydovinio ryšio sistema Inmarsat-C. Ypač paplitę kodai kaip identifikavimo ir krovinių judėjimo stebėjimo priemonė. Pavyzdžiui, kiekvieną kartą, kai Federal Express, UPS ar DHL darbuotojas gauna ar perduoda siuntinį arba skubų laišką, informacija apie tai yra nuskaitoma ir perduodama į pagrindinį išsiuntimo centrą, kad visada būtų žinoma tolesnė judėjimo eiga ir paskutinės operacijos vieta. Laimėjimai identifikuojant radijo dažnius (RF-ID) pašalina didelius buvusių elektroninio identifikavimo technologijų trūkumus - identifikuojančio asmens ir identifikuojamojo objekto kontaktą. RF-ID...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 15062 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Šaltiniai
✅ Šaltiniai yra
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
39 psl., (15062 ž.)
Darbo duomenys
  • Transporto ir logistikos konspektas
  • 39 psl., (15062 ž.)
  • Word failas 638 KB
  • Lygis: Universitetinis
  • ✅ Yra šaltiniai
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį konspektą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt