Rašiniai

Tolerancija – pasaulio žmogiškumo matas

9.2   (3 atsiliepimai)
Tolerancija – pasaulio žmogiškumo matas 1 puslapis
Tolerancija – pasaulio žmogiškumo matas 2 puslapis
Tolerancija – pasaulio žmogiškumo matas 3 puslapis
Tolerancija – pasaulio žmogiškumo matas 4 puslapis
Tolerancija – pasaulio žmogiškumo matas 5 puslapis
Tolerancija – pasaulio žmogiškumo matas 6 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Kiekvienas einame savo gyvenimo keliu, naudodamiesi visuotinai pripažintais ir žmonijos iš praeities paliktais nuostatų dėsniais. Kristus yra pasakęs, kad jis yra mūsų kelias. O „kelias“ tai jo palikti nuostatų dėsningumai. Vieni tuo keliu einame jau sąmoningai priimdami ir suvokdami dėsningumus, kiti visiškai nesusimąstydami, o tiesiog pasiduodami minios srautui arba mažumos įtaigai, neklausdami, kur vieni veda, o kiti eina. Kuo mažiau visuomenėje žmonių, sąmoningai suprantančių vienybės tvarkos svarbą, tuo kelias ilgesnis ir sunkesnis. Nesąmoningas ėjimas, tai ėjimas be tikėjimo savimi ir kitais. O suprantančių, kur jie eina ir veda paskui save einančius, kelias yra daugiau negu tik sunkus ir atsakingas, reikalaujantis didžiulės meilės, tikėjimo, atsakomybės ir pasiaukojimo, nuolatos kovojant su savimi. Tai, ką darome sąmoningai (jeigu esame įtikėję, kad tai teisinga), didina mūsų atsakomybę ir mažina būsimus išgyvenimus tobulėjant per savo ir kitų klaidas. O nesuprasdami ir elgdamiesi neteisingai, audžiame savo karmą, formuodami „kainą“, kurią ateityje sumokėsime supratimo kančiose sąmoningai išgyvendami nežinioje arba abejingume padarytas klaidas.
Priešingai galvoja tik tamsos ideologijos nuostatų skleidėjai, perdėtai sureikšminantys fizinio kūno materiją, aiškinantys, kad jokios „kitos gyvenimo pusės „ nėra. Tačiau materiali bejausmė pasaulio dalis regima tik todėl, kad ji yra pripildyta tikrojo vidinio gyvenimo dvasios ir yra dvasinės energijos vienybės pasekmė. Vizijos tampa realiomis todėl, kad mums nematomame jausmų ir proto pasaulyje priėmus vidines vienybės nuostatas, jausmo ir proto santarvėje atsiranda materializavimo dvasia noras siekti, sujungus bendrai veiklai protą ir jausmą sąjungoje, vyksta materializavimo darbas, nuolatos stengiantis atlikti jį šioje vidinių santykių harmonijoje. Tik ignoruojantys jausmą, nuolatos jį prislopinantys kaip trukdantį protui, teigia, kad nei sielos, nei dvasios nepripažįsta, nes nesuvokia ir negali jų sujungti į vienį išminties, teisingumo, tikėjimo ir meilės harmonijos vardan. To nesuprantantys nuolatos stengiasi valdyti šias dvasios vienybės žmonių kūrybos pasekmes, o ne dalyvauti kūryboje. Tai charakteringa didžiai daliai mūsų dienų valdininkų. Todėl šiandien dauguma jų nejaučia jausmo ir proto harmonijos...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 2964 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
6 psl., (2964 ž.)
Darbo duomenys
  • Socialinės psichologijos rašinys
  • 6 psl., (2964 ž.)
  • Word failas 62 KB
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį rašinį

www.nemoku.lt Panašūs darbai

Kas ta tolerancija?

Kas ta tolerancija? Socialinė psichologija Peržiūrėti darbą

Tolerancija mūsų kasdienybėje

Tolerancija mūsų kasdienybėje Socialinė psichologija Peržiūrėti darbą

Tolerancija kultūriniam priešiškumui mažinti

Tolerancija kultūriniam priešiškumui mažinti Socialinė psichologija Peržiūrėti darbą

Šiuolaikinės šeimos socialinės problemos ir mikroklimatas

Šiuolaikinės šeimos socialinės problemos ir mikroklimatas Socialinė psichologija Peržiūrėti darbą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.

Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI!

Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt