Konspektai

Teorinė mechanika. Medžiaga egzaminui

10   (1 atsiliepimai)
Teorinė mechanika. Medžiaga egzaminui 1 puslapis
Teorinė mechanika. Medžiaga egzaminui 2 puslapis
Teorinė mechanika. Medžiaga egzaminui 3 puslapis
Teorinė mechanika. Medžiaga egzaminui 4 puslapis
Teorinė mechanika. Medžiaga egzaminui 5 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

1) (Kūno plokščias judėjimas) Kūno plokščio judėjimo dėsnis. Plokščiai judančio kūno taškų greičiai ir pagreičiai. Kūno taškų greičių projėkcijų teorema. Momentinis greičių centras.
2) (Kūno sferinis ir laisvasis judėjimas) Viename taške įtvirtinto kūno judėjimo dėsnis. Viename taške įtvirtinto kūno taškų kampinis greitis ir kampinis pagreitis. Viename taške įtvirtinto kūno taškų greičiai ir pagreičiai. Laisvojo kūno judėjimo lygtys ir skaidymas. Laisvai judančio kūno greičiai ir pagreičiai.
4) (Materialaus taško bendrosios teoremos) Judėjimo kiekio teorema. Materialaus taško kinetinis momentas centro ir ašies atžvilgiu. Kinetinio momento teorema. Elementarus jėgos darbas. Jėgos darbas baigtinio ilgio kelyje. Darbo apskaičiavimo pavyzdžiai. Galingumas. Materialaus taško kinetinės energijos teorema.
5) (Sistemos dinamika) Mechaninė sistema ir ją veikiančių jėgų klasifikacija. Sistemos ir standaus kūno inercijos momentai. Teorema apie inercijos momentus ligiagrečių ašių atžvilgiu. Papraščiausių vienalyčių kūnų inercijos inrcijos momentų skaičiavimas. Kūno inercijos momentas bet kokios ašies atžvilgiu. Išcentriniai inercijos momentai. Inercijos elipsoidas. Svarbiausios inercijos ašių savybės.
6) (Sistemos dinamikos bendrosios teoremos) Sistemos judėjimo dif ligtys. Sistemos masės centro judėjimo teorema. Sistemos judėjimo kiekio teorema. Sistemos kinetinis momentas centro ir ašies atžvilgiu. Besisukančio kūno kinetinis momentas. Sistemos kinetinio momento teorema. Sistemos ir standaus kūno kinėtinė energija. Sistemos kinetinės enrgijos teorema.
7) (Standaus kūno dinamika) Kūno slenkamojo judėjimo dif ligtys. Kūno sukimosi dif ligtys. Kūno plokščio judėjimo dif ligtys.
8) (Dalambero principas mechaninei sistemai) Dalambero principas mechaniniai sistemai. Standaus kūno inercijos jėgų suminis vektorius ir suminis momentas. Besisukančių kūno guolių dinaminės riakcijos. Statinis ir dinaminis balansavimas.
9) (Analyzinės mechanikos elementai) Mechaninės sistemos ryšiai ir jų klasifikacija. Mechaninės sistemos virtualieji poslinkiai. Idialūs ryšiai. Virtualiųjų poslinkių principas. Bendroji dinamikos lygtis. Mechaninės sistemos apibendrintosios koordinatės. Apibendrintos jėgos ir jų skaičiavimas. Sistemos pusiausvyros sąlygos apibendrintose koordinatėse. Lagranžo antrojo tipo lygtys.
10) (Mechninės sistemos su vienu laisvumo laipsniu ažieji virpesiai) Neslopinami mažieji virpesiai. Slopinami mažieji virpesiai. Slopinami priverstiniai virpesiai.
Spera:
I
Plokščiai judančio kūno taškų greičiai ir pagreičiai. Plokščiame kūno judėjime bet kurio taško greotis lygus slinkimo...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 1794 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
5 psl., (1794 ž.)
Darbo duomenys
  • Mechanikos konspektas
  • 5 psl., (1794 ž.)
  • Word failas 64 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį konspektą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt