Šperos

Teologinis dalykas

9.4   (2 atsiliepimai)
Teologinis dalykas 1 puslapis
Teologinis dalykas 2 puslapis
Teologinis dalykas 3 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Netinkami ir nepakankami dievo pavidalai.ateistinis dievo neigimas.filosofinė teologija turi atsakyti ar yra dievas,o apreiškimas-kas yra dievas.Ar buvimas išeina iš mūsų,o jei ne tai į ką mes atsiremiame.mes turim atsiremti į tai kas iš savęs egzistuoja-tai absoliutas.ateizmas-dievo neigimas,jis sąlygotas filosofijos.į ateizmą vedančios filosofijos iki naujųjų amžių praktiškai nebuvo.o jei ir buvo kalbos tai jos nebuvo tokio lygio,kaip didžiųjų filosofų.Dievo neigėjai yra materialistai-su medžiaga jiems baigiasi visokia būtis.T.Hopsas-užuomazga laisvanybės.Bekūnė substancija jam tokia pat nesąmonė kaip apskritas kvadratas.19a. prisideda pozityvistai-jie pripažįsta tik fakto tiesą.praktinis ateizmas yra labai įvairus;ateistai abejingi,užkietėję ir kovingi.abejingiems nerūpi kad yra dievas ir jie gyvena tarsi jo nebūtų.užkietėję sąmoningai užveria savo sielos duris,kad nekomplikuotų savo gyvenimo.Kovingi nusiteikę prieš dievą.atsivertimo galimybė kovojančiam dar yra.mūsų laikams būdingas užmaskuotas ateizmas.Atitolimas asmenyse.tas kurį vadiname jis yra visai svetimas,jis nuasmenintas.Jeigu jie svetimi tai labai sunku su jais būti turi tai tapti mano aplinkos dalimi.Priešiškumą keičia meilė.nuo dievo atitolusiam žmogui būdingas dievo,kaip valdovo kultas.jei dievas susvetimėjęs-jis įgavęs valdovo bruožus.Izraelio religija buvo pirmoj eilėj įstatymo religija.islame vadinti Alachą vardu nuodėmė.senovėje antrofomorfiniai dievai-jie labai iškilūs.baimės religija gal ribota.Daug senajame testamente intymaus Viešpaties santykio su išrinktąja tauta.jeigu dievas yra tas kitas-baimės santykis,kyla žmoguje priešiška reakcija prieš tokį slegiantį Dievo įvaizdį-arba dievą visai paneigia(ateizmas) arba maištauja,bet jo buvimo nepaneigia.Pas graikus buvo mitologinis Prometėjo įvaizdis.gilioje prasmėje yra tai,kad prometėjas sukyla ne prieš pačia dievybę,bet prieš dievą,kaip svetimą jam.Kristaus įsikūnijimas-panaikino beasmenį Dievą ir taip pat panaikino grėsmingo dievo sampratą.prometėjo maištas krikščionybėje neturi prasmės.jeigu yra meilės religija-tobulesnio santykio nėra.Dievo garbinimo svarstymas.kas nėra vertas garbinti,tas nėra vertas būti dievu.garbinimo būsena-religinis aktas,kaip ir prašymas aukojimas.garbinimo būsena skirtinga,nes čia žmogus nekalba apie save(visuose kitose kalba apie save padėk man ir t.t.)tarp dievo ir žmogaus čia kažkas trečias įsiterpia.turi likti tarp Dievo ir manęs akiratis neužstotas.garbinimo bruožai: 1)ontologinis ryšys(tai mūsų pagrindas,šitokią situaciją žmogus šlovinimo himnais išraiška.2)klaida jeigu papuolę į dulkes liktume.suvokiant,kad jis pavergia-klaida.vergas tikrąja prasme pagarbinti dievo...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 2591 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
3 psl., (2591 ž.)
Darbo duomenys
  • Krikščionybės špera
  • 3 psl., (2591 ž.)
  • Word failas 64 KB
www.nemoku.lt Atsisiųsti šią šperą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt