Referatai

Tarptautinė bankininkystė

10   (1 atsiliepimai)
Tarptautinė bankininkystė 1 puslapis
Tarptautinė bankininkystė 2 puslapis
Tarptautinė bankininkystė 3 puslapis
Tarptautinė bankininkystė 4 puslapis
Tarptautinė bankininkystė 5 puslapis
Tarptautinė bankininkystė 6 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Vykdydamas tarptautinę veiklą, šiuolaikinis komercinis bankas turi nemažą savo institucijų organizavimo formų pasirinkimą,. Viename iš savo padalinių bankas gali organizuoti tarptautinį departamentą, kurio specializacija ir bus tarptautinės valiuyinės operacijos. Vėliau, kai banko valiutinės-finansinės apyvartos pasieks dideles apimtis arba jeigu jam pačiam reikės staigiai didinti šias apyvartas (pvz., stambių klientų poreikio valiutiniams sandoriams padidėjimas), banko valdyba gali nuspręsti įsteigti savo institucinius vienetus užsienyje. Iš vienos pusės, bankas gali organizuoti atstovybę užsienyje, kuri vykdys komunikacinio-tiriamojo pobūdžio funkcijas, reikalingas pagrindiniai banko buveinei ir jos klientams. Iš kitos pusės, bankas gali organizuoti pilno aptarnavimo užsienio atstovybes, tokias, kaip: filialus, agentūras, dukterinius bankus, jungtinius bankus su generaline arba ofšorine licencija, vykdančias visus arba tik tam tikrus bankinius sandorius.
Bet jeigu bankas (pvz. mažas regioninis bankas) neturi savo organizacinių-institucinių vienetų užsienyje, jis gali vykdyti savo klientų tarptautines operacijas, pasinaudojęs korespondentiniais ryšiais su stambiuvietiniu banku turinčiu atstovybes užsienyje.
Tikslingumo kriterijus, kuriant tarptautinius organizacinius vienetus, bei tokio vieneto veiklos vertinimo kriterijus yra jo indelis (laukiamas arba faktinis) į bendrą banko tikslo siekimą – kaip antai, paslaugų klientams suteikimas ir kapitalo didinimas savininkams. Spręsdami šį uždavinį bankai lygina savo tarptautinių operacijų pelningumą (laukiamą ir faktinį, tiesioginį ir netiesioginį) su priimtinomis išlaidomis bei rizikomis.Be rizikos, pelningumo ir išlaidų bankai įvertina ir valiutinių operacijų poveikį banko kapitalui, finansiniams normatyvams, kitiems buhalteriniams rodikliams.
Komercinis bankas gali pradėti vykdyti tarptautines operacijas įkūręs tarptautinių operacijų skyrių ar departamentą. Banko tarptautinis departamentas, užsiimantis finansinėmis operacijomis užsienije, yra miniatiūrinis bankas. Iš vienos pusės, šis departamentas vykdo tokias pat operacijas su užsienio valiuta, kokias vykdo komercinis bankas su vietine. Jis priima vienos nakties depozitus, atsidaro einamąsias sąskaitas klientams, palaiko savo sąskaitas kitose bankinėse ir nebankinėse institucijose. Be to, apmoka verslo čekius, o taip pat bankų korespondentų čekius. Tarptautinis departamentas gauna piniginius pavedimus į klientų sąskaitas bei vykdo nuosavų ir klientinių lėšų transferius.
4. kitos tarptautinės bankininkystės operacijos.
Banko atstovybės užsienyje
Jeigu komercinis bankas...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 1370 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
6 psl., (1370 ž.)
Darbo duomenys
  • Finansų referatas
  • 6 psl., (1370 ž.)
  • Word failas 53 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt