Šperos

Špera. Investicijos ir efektyvumas. Įmonės pajamos. Kapitalas. Įmonės apskaitos sistema

9.8   (2 atsiliepimai)
Špera. Investicijos ir efektyvumas. Įmonės pajamos. Kapitalas. Įmonės apskaitos sistema 1 puslapis
Špera. Investicijos ir efektyvumas. Įmonės pajamos. Kapitalas. Įmonės apskaitos sistema 2 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Diskonto koeficientai nustatomi įvertinus pagal projektus laukiamų infliacijos tempų, pelno normos ir rizikos laipsnius. Normaliai funkcionuojančioje rinkos ekonomikoje nurodytas koeficientas artimas veikiančioms palūkanoms (procentiniams įkainiams) pagal ilgalaikes banko paskolas. Diskonto metodų panaudojimas leidžia apskaičiuoti taip vadinamą investicijų vidinę grąžos normą (IRR), kuri yra vienas iš labiausiai naudojamų kapitalo įdėjimo efektyvumo įvertinimo kriterijų. Diskonto koeficientas. čia r – palūkanų norma; n – laikotarpių (pvz., metų) skaičius. Per diskonto koef busimos pajamos prilyginamos esamoms. Koeficientai porodo, kokia dali nominalios vėlesnių laikotarpiu vertes sudaro dabartinė vertė.
Grynųjų pinigų srautas yra verslo įprastos veiklos pelnas atskaičius mokesčius, pridėjus nepinigines išlaidas ir atsižvelgus į apyvartinėms lėšoms, įrangai ir kitam turtui skirtas investicijas. Šis srautas neapima jokių pinigų srautų, susijusių su finansine veikla (pavyzdžiui, palūkanų ar dividendų). Siekiant nustatyti kompanijos grynuosius pinigų srautus ateityje, pirmiausia reikia išanalizuoti kompanijos praeities rezultatus. Reikia išanalizuoti bent jau paskutinių penkerių metų kompanijos balansus, pelno (nuostolio) ir pinigų srautų ataskaitas.Išanalizavę kaip kompanijai sekėsi praeityje, galite bandyti nustatyti kaip kompanijai seksis ateityje. Reikėtų identifikuoti laisvus kompanijos pinigų srautus bent jau penkis metus į priekį. Kad tiksliai nustatytumėte kompanijos grynųjų pinigų srautą ateityje turite būti neblogas ekonomistas, gerai pažinoti analizuojamą kompaniją ir visą pramonės sektorių. Turite įvertinti daug skirtingų faktorių: industrijos tendencijas, ekonominius rodiklius, konkurencingumą. Kompanijos turinčios konkurencinį pranašumą, gali augti daug greičiau už konkurentus. Galbūt galvojate, kad mažės kompanijos konkurencingumas, pelno marža, didės sąnaudos, pardavimai, ir t.t. Visa tai turi atsispindėti projektuojamuose grynuosiuose kompanijos pinigų srautuose.
Visų investicijų būdingas bruožas yra kaip (lėšų) įdėjimas iš pradžių ir vėliau didesnių pajamų dėl šių investicijų gavimas. išlaidų ir pajamų gavimo laikas nesutampa, o faktinė tos pačios pinigų sumos vertė esamu metu yra didesnė už gaunamos ateityje tos pačios sumos vertę, todėl yra būtina šias vertes suderinti. Tai atliekama diskontuojant šias lėšas.
vertinimo metodai: Grynosios dabartinės vertės metodas (NPV); Vidinės pelno normos metodas, Modifikuotos vidinės pelno normos metodas,...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 3692 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Šaltiniai
✅ Šaltiniai yra
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
2 psl., (3692 ž.)
Darbo duomenys
  • Finansų špera
  • 2 psl., (3692 ž.)
  • Word failas 131 KB
  • Lygis: Universitetinis
  • ✅ Yra šaltiniai
www.nemoku.lt Atsisiųsti šią šperą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt