Konspektai

Socialinio darbo sociologija

10   (1 atsiliepimai)
Socialinio darbo sociologija 1 puslapis
Socialinio darbo sociologija 2 puslapis
Socialinio darbo sociologija 3 puslapis
Socialinio darbo sociologija 4 puslapis
Socialinio darbo sociologija 5 puslapis
Socialinio darbo sociologija 6 puslapis
Socialinio darbo sociologija 7 puslapis
Socialinio darbo sociologija 8 puslapis
Socialinio darbo sociologija 9 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Socialinis darbas- tai tam tikra organizuotos pagalbos forma, kuri pasireiškia visuomenės reakcija į tai, ką įvairiais būdais sukelia tie, kam reikia pagalbos. Kartu ir tai, kas yra tas pagalbos reikėjimas ir kuo jis grindžiamas; nepaskutinėje vietoje, ką socialinis darbas ir jo institucijos nustato sau kaip uždavinius. Socialinio darbo pagrindai teigia, jog sumažėjo socialinio darbo reikalavimai, teikiant pagalbą individams ir socialinėms grupėms šiais atvejais: socialinės skriaudos atveju (mažos pajamos, bedarbystė, benamystė), diskriminacijos dėl kilmės ar priklausymo mažumoms bei smurto šeimoje arba individualių gyvenimo krizių atvejais. Socialinis darbas susiduria su vaikų ir jaunimo auklėjimo, senų žmonių priežiūros problematika, todėl siūlo į specifinems gyvenimo fazes orientuotas priemones, iš principo nukreiptas į šių žmonių aplinką. Reglamentai ir įstatymai užtikrina įvairiapusę pagalbą įvairiais atvejais: parama įgyvendinant teisinius įstatymus, konsultavimas individualiose gyvenimo situacijose, pagalba šeimai, auginančiai vaikus ir paauglius, įvairių įstaigų (namai motinoms, nakvynės namai nelaimės atveju, namai benamiams) steigimas. Tai liečia individų gebėjimą, nepriklausomai nuo pagalbą teikiančių institucijų, funkcionuoti visuomenėje, t. y. išmokti gyventi be jų įsikišimo. Socialinis darbas socialinius darbuotojus aprašo kaip profesijos atstovus, jaučiančius solidarumą su kenčiančiaisiais ir nesiekiančiais asmeninių tikslų, naudodamiesi klientais.
Skirtingai nuo 1970-ųjų ir 1980-ųjų metų socialinio darbo sociologijos, kuri nemažai buvo susijusi su verslu, dabar irgi matome tik dalį socialinio darbo reikalavimų, teikiant pagalbą. Socialiniai darbuotojai ir socialiniai pedagogai, padedantys politinio prieglobsčio prašantiems, moterims krizių centruose arba vaikams prieglaudos namuose, taip pat rūpinasi kvalifikacijos projektais bedarbiams jaunuoliams, teikia medicininę ir psichosocialinę paramą priklausomybės ligomis sergantiesiems.
Šioje knygoje nagrinėjamas socialinis žvilgsnis į socialinį darbą laikosi atokiau nuo tokių reikalavimų. Jis neliečia nei šios profesijos savęs vaizdavimo, nei socialinio darbo ir pedagogikos plėtros, nei politiškai motyvuotos socialinio darbo kritikos. Ligi šiol socialinio darbo sociologija buvo laikoma lyg socialinio darbo kritika. Ar ilgainiui formuluota kritika gerai pagrįsta ir ar ši kritika yra pirminė socialinio darbo sociologijos užduotis, ir bus toliau diskutuojama. Greičiau bus bandoma...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 3147 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
9 psl., (3147 ž.)
Darbo duomenys
  • Sociologijos konspektas
  • 9 psl., (3147 ž.)
  • Word failas 78 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį konspektą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt