Referatai

Sandėlių tipų analizė

9.6   (3 atsiliepimai)
Sandėlių tipų analizė 1 puslapis
Sandėlių tipų analizė 2 puslapis
Sandėlių tipų analizė 3 puslapis
Sandėlių tipų analizė 4 puslapis
Sandėlių tipų analizė 5 puslapis
Sandėlių tipų analizė 6 puslapis
Sandėlių tipų analizė 7 puslapis
Sandėlių tipų analizė 8 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Temos aktualumas: Kiekvienai save gerbiančiai logistikos įmonei, siekiant sėkmingos veiklos, būtina pažinti logistikos sistemą, suprasti logistinius procesus. Reikia siekti pažinti šių procesų elementus, kuriuos galima kontroliuoti ir per jų valdymą būtų galima siekti veiklos efektyvumo gerinimo. Vienas iš proceso elementų yra sandėliavimas. Norint, kad įmonė gautų pranašumą tarp konkurentų, reikia sukurti ir pateikti klientams tai kas jiems yra reikalinga, taigi būtina žinoti sandėlių tipus, jų funkcijas, skirtumus, paskirtį.
Tikslas: Susipažinti su sandėlių tipais.
3. Susipažinti su sandėlių tipais;
4. Apibūdinti sandėlio technologinį procesą.
Objektas: Sandėliai ir jų tipai.
Tyrimo metodai: Literatūros ir informacijos iš interneto analizė.
1. Sandėlių tipai
Sandėliai – tai pastatai, statiniai ir įvairūs įrenginiai, skirti gautų prekių priėmimui, išdėstymui, laikymui, jų paruošimui vartojimui , išdavimui ar išsiuntimui vartotojui. Sandėliai yra vienas iš svarbiausių logistikos sistemos elementų. Objektyvi būtinybė specialiai parengtų vietų atsargų laikymui egzistuoja visose materialinio srauto judėjimo etapuose pradedant nuo pirminių žaliavos šaltinių ir baigiant galutiniu vartotoju.
Sandėliavimas leidžia sutrumpinti prekių pateikimo vartotojui laiką ir pristatyti jas ten kur turi paklausą. Sandėliuoti dažnai būna pigiau nei dažnai transportuoti.
Yra platus sandėlių dydžių variacijos diapazonas – nuo nedidelių patalpų iki sandėlių gigantų, kurių užimamas plotas sudaro šimtus tūkstančių kvadratinių metrų.
Sandėliai skiriasi ir pagal krovinių sukrovimo aukštį. Vienuose sandėliuose kroviniai sukraunami į žmogaus ūgio aukštį, kituose į ganėtinai didelį aukštį. Tam reikalingi specialūs įrenginiai, kurie krovinius pakeltų į tokį aukštį ir tiksliai sudėtų į laikymo įrenginių narvelius ar lentynas.
Sandėliai gali būti įvairių konstrukcijų: uždari pastatai ar patalpos, pusiau uždari – turi stogą arba vieną, dvi ar tris sienas, atviri – atviros, specialiai įrengtos aikštelės.
Sandėliuose turi būti sudarytas ir palaikomas specialus laikymo režimas, pvz. temperatūros, drėgmės, šviesos ir kt.
Sandėliai gali būti skirti naudoti tik vienos įmonės prekių laikymui (individualaus naudojimo), gali būti išnuomojami , kolektyvinio naudojimo sandėliai ir t.t.
Sandėliai skiriasi ir pagal mechanizavimo lygį: nemechanizuoti, mechanizuoti, kompleksiškai mechanizuoti, automatizuoti, automatiniai ir kt.
Pagal galimybę krovinius pristatyti ir išvežti įvairiu...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 784 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

Turinys
  • Įvadas 3
  • 1 Sandėlių tipai 4
  • 2. Išvados 7
  • 3. Literatūra 8

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
8 psl., (784 ž.)
Darbo duomenys
  • Transporto ir logistikos referatas
  • 8 psl., (784 ž.)
  • Word failas 40 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt