Referatai

Projektas: teritorijos planavimas Pakruojo rajone

10   (1 atsiliepimai)
Projektas: teritorijos planavimas Pakruojo rajone 1 puslapis
Projektas: teritorijos planavimas Pakruojo rajone 2 puslapis
Projektas: teritorijos planavimas Pakruojo rajone 3 puslapis
Projektas: teritorijos planavimas Pakruojo rajone 4 puslapis
Projektas: teritorijos planavimas Pakruojo rajone 5 puslapis
Projektas: teritorijos planavimas Pakruojo rajone 6 puslapis
Projektas: teritorijos planavimas Pakruojo rajone 7 puslapis
Projektas: teritorijos planavimas Pakruojo rajone 8 puslapis
Projektas: teritorijos planavimas Pakruojo rajone 9 puslapis
Projektas: teritorijos planavimas Pakruojo rajone 10 puslapis
Projektas: teritorijos planavimas Pakruojo rajone 11 puslapis
Projektas: teritorijos planavimas Pakruojo rajone 12 puslapis
Projektas: teritorijos planavimas Pakruojo rajone 13 puslapis
Projektas: teritorijos planavimas Pakruojo rajone 14 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Kraštotvarka – tai priemonių visuma žmonių veiklai teritorijoje organizuoti, socialinei, ekonominiai, ekologiniai politikai bei kultūriniam kraštovaizdžiui formuoti.
Kraštotvarkos tikslas – užtikrinti krašto, regiono ar kitokio teritorinio komplekso subalansuotą kokybinę plėtrą.
Kraštovaizdis- tai žemės paviršiaus gamtinių, t.y. paviršinių uolienų, reljefo, požemio oro, paviršinių ir gruntinių vandenų, dirvožemio ir gyvųjų organizmų, antropogeninio, t.y. archeologinių liekanų, statinių, inžinerinių įrenginių, žemės naudmenų, komponentų susijusių medžiaginiais, energetiniais ir informaciniais ryšiais, teritorinis junginys. Tai žmogaus suvokiama vietovė, kurios pobūdį nulėmė gamtiniai ir antropogeniniai veiksniai ir jų sąveika.
Kraštovaizdžio vizualinė kokybė- tai regėjimų suvokiama, matoma kraštovaizdžio kokybė, nematerialus gyvenamosios aplinkos kokybinis išteklius, kurį galima objektyviai įvertinti ir reguliuoti, ir kuris priklauso nuo subjekto ir objekto. Kadangi regėjimu suvokiama 85% aplinkos ir dėl to subjektas gauna tam tikrą dvasinį estetinį patyrimą. Estetinės kokybės pagrindą sudaro vizualinė kokybė, kad kraštovaizdžio vizualinę kokybę būtų galima tinkamai reguliuoti kraštotvarkinėmis priemonėmis. Ji kaip reguliuotinas aplinkos visuomeninės kokybės išteklius, visų pirma įteisinama pagrindiniuose aplinkos apsaugos, saugomų teritorijų, aplinkos išteklių naudojimo, reglamentavimo bei teritorijų planavimo teisiniuose dokumentuose. Kraštovaizdžio vizualinė kokybė apibrėžiama kaip aplinkos kokybinis išteklius, nustatomi vertinimo kriterijai ir jų rodikliai, įteisiamos reguliavimo priemonės.
Skiriamos tokios apsaugos priemonės: 1) specialiosios ar integralios paskirties saugomos teritorijos 2) vizualinių savybių apsaugos funkcinės zonos 3) tvarkos jose reglamentavimas pagal nustatytus kriterijus ir rodiklius.
4) potencialių neigiamų vizualinių kraštovaizdžio pokyčių mažinimo priemonių parinkimo pagal poveikį pagrindinius kraštovaizdžio komponentus: reljefui, vandenims, augmenijai, statiniams bei įgyvendinimo galimybių nustatymui.
Želdynai - tai visi augalai, kurie auga savaime ir sodinami žmogaus t.y. gėlės, krūmai, medžiai. Želdynai, tai želdiniais apsodintas plotas. Želdyną sudaro želdynų ir įvairių įrenginių bei statinių kompleksas. Želdynų ir želdinių reikšmė yra didelė ir įvairiapusiška. Jie grąžina gamtą, aplinką, gerina higieninias sąlygas, svarbus ir apsauginis vaidmuo. Želdiniai veikia oro temperatūrą, sulaiko vėjus, valo orą, sulaiko dulkias, triukšmą. Kad želdiniai atitiktų šias funkcijas, juos reikia apsaugotai pasirinkti ir tinkamai susodinti. Triukšmą mažinančios želdinių juostos sodinamos 15-25 m...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 2678 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
15 psl., (2678 ž.)
Darbo duomenys
  • Architektūros referatas
  • 15 psl., (2678 ž.)
  • Word failas 1 MB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt