Pasitinkite vieną Lietuvos ir vieną užsienio politinę partiją bei pateikite jų praktikos palyginimą pagal 1-3užduotyse išdėstytus teorinius kriterijus.
Šiai užduočiai atlikti aš pasirinkau Tėvynės Sąjungą (konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai, krikščioniškieji demokratai) ir Lenkijos šeimų lygą. Šios dvi politinės partijos, nors iš dalies ir panašios savo politinės programos pagrindiniais aspektais, tačiau būdai, kaip jie bando pasiekti savo elektoratą skiriasi gana žymiai. Tėvynės Sąjunga(TS) orientuojasi į išsilavinusius, patriotiškai nusiteikusius bei tradicines moralines vertybes pripažįstančius piliečius. Partija yra proeuropietiška, dešiniosios ideologijos. Tuo tarpu Lenkų šeimų lyga(LŠL) orientuojasi į gana radikaliai nusiteikusius ultrapatriotus bei ultrakatalikus ir atitinkamai, norėdama pasiekti savo elektoratą, formuoja radikalų savo santykį su visuomene. Ši partija aktyviai priešinosi Lenkijos stojimui į Europos sąjungą. Šios partijos ideologija yra kra6tutin4s de6iniosios pakraipos. Nors vertybės priskiriamos dešiniąjai ideologijai, tačiau ekonominėje sferoje partija siūlo vadovautis katalikų socialiniu mokymu – iš esmės kairiąja ideologija.
Taigi toliau apžvelgsiu, kaip šios partijos, turinčios gana skirtingą elektoratą, siekia paveikti savo potencialus rinkėjus.
• Palaiko ryšius su 6 užsienio konservatorių partijomis, taip pabrėždama savo, kaip tradicinės politinės ideologijos įvaizdį.
• Partijos viduje egzistuoja atskiros frakcijos – konservatoriai, politiniai kaliniai ir tremtiniai bei krikščioniškieji demokratai. Taip pat turi savo “Jaunųjų konservatorių” jaunimo skyrių, taip siekdami išsiauginti sau lojalius rinkėjus bei partijos narius.
• Siekdama būti atvira žmonėms, partija operatyviai atsakinėja į užklausas elektroniniu paštu, faksu, telefonu bei kitomis informacijos plitimo priemonėmis.
• LŠL nedeklaruoja savo ryšių su užsienio politinėmis partijomis, taip tarsi pabrėždama savo politikos prolenkišką orientaciją.
• Turi savo katalikiško jaunimo organizaciją Pan-Lenkijos jaunimas.
• LŠL su rinkėjais stengiasi komunikuoti daugiausiai tiesiogiai, susitikimų su rinkėjais metu. Taip pat galima komunikuoti bet kokiomis informacijos perdavimo priemonėmis.
Šaltinis: sukurta autoriaus pagal partijų interneto tinklalapius bei žiniasklaidos pranešimus
Palyginimas:
TS palaiko kontaktus su užsienio politinėmis partijomis, kai tuo tarpu LŠL nedaklaruoja savo bendradarbiavimo su užsienio politinėmis jėgomis.
Abi partijos turi jaunimo organizacijas. TS taip pat turi atskiras frakcijas partijos viduje, atsiradusias prie TS prisijungiant...
Šį darbą sudaro 1163 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!
★ Klientai rekomenduoja
Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?
Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!
Norint atsisiųsti šį darbą spausk ☞ Peržiūrėti darbą mygtuką!
Mūsų mokslo darbų bazėje yra daugybė įvairių mokslo darbų, todėl tikrai atrasi sau tinkamą!
Panašūs darbai
Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.
Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.
Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!