Rašiniai

Pastraipa ,,Žmogaus brutalumas'' remiantis A. Kamiu romanu ,,Svetimas''

10   (2 atsiliepimai)
Pastraipa ,,Žmogaus brutalumas'' remiantis A. Kamiu romanu ,,Svetimas'' 1 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

 Žmogus elgiasi brutaliai tuomet, kai yra užtildęs savo sąžinės balsą. Tarkime, kad sąžinės balsas šiuo atveju – vidinis žmogaus saugiklis, įspėjantis ir padedantis atskirti tai, kas gera, o kas – ne. Kaip individas gali iš tokios begalės pasirinkimų išsirinkti tai, kas yra tikrai žmogiška, jei niekas jam nepadeda atskirti moralės normomis nustatyto gėrio ir blogio. Štai XXa. pradžios - vidurio prancūzų filosofas Alberas Kamiu savo romane ,,Svetimas'' sukūrė tobulą brutalaus žmogaus portretą - Reimoną Santesą. Šiam vyrui akivaizdžiai neegzistuoja jo sąžinės balsas, nes pats nejaučia kaltės dėl to, kad turi meilužę, tačiau supratęs, jog ta moteris nėra atviram jam, beprotiškai supyksta ir ją sumuša, dėl to kaltės irgi nejausdamas. Santesas yra linkęs save pateisinti ar net stoti į aukos poziciją: ,,Aš ją apkuldavau, bet, taip sakant, švelniai. Ji kiek parėkdavo, o aš uždarydavau langines ir viskas baigdavosi...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 262 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Mokyklinis
Failo tipas
Word failas (.docx)
Apimtis
1 psl., (262 ž.)
Darbo duomenys
  • Lietuvių kalbos rašinys
  • 1 psl., (262 ž.)
  • Word failas 12 KB
  • Lygis: Mokyklinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį rašinį

www.nemoku.lt Panašūs darbai

Kitokio žmogaus vaizdavimas literatūroje A. Kamiu „Svetimas“ ir F. Kafka „Metamorfozė“

Kitokio žmogaus vaizdavimas literatūroje A. Kamiu „Svetimas“ ir F. Kafka „Metamorfozė“ Lietuvių kalba Peržiūrėti darbą

Žmogaus ir visuomenės santykis literatūroje (V. Mykolaitis-Putinas, B. Sruoga, A. Kamiu)

Žmogaus ir visuomenės santykis literatūroje (V. Mykolaitis-Putinas, B. Sruoga, A. Kamiu) Lietuvių kalba Peržiūrėti darbą

A. Kamiu. Esė ,,Mitas apie Sizifą“. Alberas Kamiu ,,Svetimas“

A. Kamiu. Esė ,,Mitas apie Sizifą“. Alberas Kamiu ,,Svetimas“ Lietuvių kalba Peržiūrėti darbą

Prieš ką maištauja žmogus V. Šekspyro, A. Kamiu ir M. Putino kūriniuose?

Prieš ką maištauja žmogus V. Šekspyro, A. Kamiu ir M. Putino kūriniuose? Lietuvių kalba Peržiūrėti darbą

Žmogaus gyvenimo etapai remiantis L. S. Černiauskaitės knyga „Benedikto slenksčiai“

Žmogaus gyvenimo etapai remiantis L. S. Černiauskaitės knyga „Benedikto slenksčiai“ Lietuvių kalba Peržiūrėti darbą

Kenčiančio ir nelaimingo žmogaus vaizdavimas lietuvių literatūroje (B. Sruoga, A. Škėma, V. M. Putinas)

Kenčiančio ir nelaimingo žmogaus vaizdavimas lietuvių literatūroje (B. Sruoga, A. Škėma, V. M. Putinas) Lietuvių kalba Peržiūrėti darbą

Pastraipa „Ar įmanoma išlikti žmogumi nežmoniškomis sąlygomis?“, remiantis B. Sruoga

Pastraipa „Ar įmanoma išlikti žmogumi nežmoniškomis sąlygomis?“, remiantis B. Sruoga Lietuvių kalba Peržiūrėti darbą

Žmogaus ir gamtos sąsaja lietuvių literatūroje (K. Donelaitis, A. Baranauskas, M. Katiliškis)

Žmogaus ir gamtos sąsaja lietuvių literatūroje (K. Donelaitis, A. Baranauskas, M. Katiliškis) Lietuvių kalba Peržiūrėti darbą

Žmogaus ir gamtos ryšys literatūroje (K. Donelaitis, M. K. Sarbievijus)

Žmogaus ir gamtos ryšys literatūroje (K. Donelaitis, M. K. Sarbievijus) Lietuvių kalba Peržiūrėti darbą

A. Kamiu "Svetimas" - konspektas

A. Kamiu "Svetimas" - konspektas Lietuvių kalba Peržiūrėti darbą

A. Kamiu romano „Svetimas“ analizė (3).

A. Kamiu romano „Svetimas“ analizė (3). Lietuvių kalba Peržiūrėti darbą

F. Kafka. ,,Metamorfozė“ ir A. Kamiu. ,,Svetimas“ palyginimas

F. Kafka. ,,Metamorfozė“ ir A. Kamiu. ,,Svetimas“ palyginimas Lietuvių kalba Peržiūrėti darbą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt