Kokios nuomonės laikotės: mobiliojo ryšio priemonės turi ir trūkumų ar palankiau vertinate, jog egzistuoja tik privalumai? Hipotezė: mobilusis ryšys turi daugiau privalumų nei trūkumų. Tyrimo tikslas išsiaiškinti ką žmonės mano apie mobiliojo ryšio priemones.
Mobiliojo ryšio priemonės yra paplitę ne tik tarp vyresniojo amžiaus žmonių, bet ir tarp jaunesniųjų. Naudodamiesi jomis jie net nepajunta, kaip tampa priklausomi nuo jų. Suaugusiems žmonėms mobiliojo ryšio priemonės yra būtinos norint susitarti dėl įvairių darbo reikalų, susitikimų, susisiekti su savo vaikais. Jaunimui mobilieji telefonai daugiausiai reikalingi pramogai, o svarbūs skambučiai – rečiau pasitaikantis reiškinys. Tačiau mažiems vaikams, mobilusis telefonas reikalingas palaikyti ryšį su tėvais ir kitais artimaisiais, mažieji dar nejaučia poreikio leisti tėvų santaupas pramogoms, kurios atsieina nepigiai. Mums labiausiai rūpėjo jaunimo nuomonė apie mobiliojo ryšio priemones, todėl ir nusprendėme jiems pateikti anketas.
Visi respondentai atsakė, kad mobiliojo ryšio priemonės jiems reikalingos susisiekimui ir bendravimui. Jaučiančiųjų priklausomybę mbiliesiems telefonams yra mažiau, tačiau skirtumas yra nedidelis. Matant, jog vis labiau populiarėja mobiliojo ryšio priemonės, galime manyti, kad po kurio laiko tyrimų rezultatai gali būti priešingi. Šiais laikas susisiekimo priemonės yra privalumas. Nors žmonės teigdami, jog yra nepriklausomi, jie vis dar stebisi, kaip kitas žmogus išgyvena be telefono. Tai artėjantis bruožas link priklausomybės.
Sunku atsispirti, kai aplinkui yra begalės pasiūlymų, suteikiančių mobiliojo ryšio paslaugas. Sudaromos palankiausios sąlygos. Ryšio operatoriams svarbiausia yra kokią vietą jie užima rinkoje, bet nei jie, nei žmonės nesusimąsto apie kylančią grėsmę žmonijai: bendravimui, tautiškumui, sveikatai. Kiekvienas iš mūsų pripažintų, jog dažniausias bendravimas vyksta sms žinutėmis, tai yra lėkštas bendravimas, nenurodantis nei žmogaus savijautos bei nuotaikų kaitą. Dauguma rašančiųjų neatkreipia dėmesio į lietuvių kalbos gramatiką. Mes taip pat esame informuoti, kokį pavojų kelia mobilusis telefonas sveikatai, bet nemėginame atsisakyti, nes esame neįsitikinę, apie šio pavojaus pasekmes. Taigi nepaisant trūkumų mes šia teikiama paslauga naudojamės gana intensyviai.
Į pateiktus klausimus padės atsakyti bendraamžių pildytos anketos. Štai anketų rezultatai.
Anketų...
Šį darbą sudaro 800 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!
★ Klientai rekomenduoja
Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?
Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!
Norint atsisiųsti šį darbą spausk ☞ Peržiūrėti darbą mygtuką!
Mūsų mokslo darbų bazėje yra daugybė įvairių mokslo darbų, todėl tikrai atrasi sau tinkamą!
Panašūs darbai
Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.
Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.
Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!