Referatai

Mobiliojo ryšio istorija

10   (1 atsiliepimai)
Mobiliojo ryšio istorija 1 puslapis
Mobiliojo ryšio istorija 2 puslapis
Mobiliojo ryšio istorija 3 puslapis
Mobiliojo ryšio istorija 4 puslapis
Mobiliojo ryšio istorija 5 puslapis
Mobiliojo ryšio istorija 6 puslapis
Mobiliojo ryšio istorija 7 puslapis
Mobiliojo ryšio istorija 8 puslapis
Mobiliojo ryšio istorija 9 puslapis
Mobiliojo ryšio istorija 10 puslapis
Mobiliojo ryšio istorija 11 puslapis
Mobiliojo ryšio istorija 12 puslapis
Mobiliojo ryšio istorija 13 puslapis
Mobiliojo ryšio istorija 14 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Greitai besikeičiančiame šiuolaikiniame pasaulyje naudojamos įvairiausios komunikacijos priemonės. Informacijos Amžiuje neatsisakoma ir seniausių informacijos perdavimo priemonių -laiškų. Tačiau galybė įrengimų ir specifinių prietaisų yra paruošti tarnauti žmogui, kad jis turėtų galimybę greitai perduoti informaciją kad ir į kitą pasaulio pusę. Elektroniniai laiškai, telefoniniai skambučiai pasiekia gavėją tuo pat metu kai siuntėjas nusprendžia užmegzti komunikacijos kanalą.
Mobiliosios komunikacijos tai didžiulis civilizacijos žingsnis padedantis dar labiau spartinti komunikaciją. Elektroniniai laiškai pasiekia mus tik tuomet, kai mes parodome norą. Mobilusis telefonas naudojamas nuolat. Mus nuolat gali pasiekti reikalinga informacija skambučiu ar trumpąja žinute, bet kur ir bet kada.
Ryšio vystymosi istorija
Prie paskutiniųjų dešimtmečių didžiųjų atradimų galima drąsiai priskirti mobilujį radijo ryšį, nes šio ryšio technologijoje panaudoti beveik visi svarbiausi paskutinio šimtmečio išradimai.
Ryšys - tai informacijos perdavimo per atstumą priemonė, o pati operatyviausia ir patikimiausia abipusio ryšio priemonė kasdieniniame žmonių gyvenime - telefonas. Jį drąsiai galima skirti prie žymiausių išradimų.
Telefonija, kaip informacijos perdavimo balsu tolimais atstumais principas, buvo žinoma gerokai prieš naujos eros pradžią. Persų carui Kirui tam tikslui tarnavo 30 tūkstančių žmonių, vadintų "caro ausimis". Išsidėstę kalvų ir sargybinių bokštų viršūnėse vienas nuo kito girdimumo ribose, jie perduodavo skirtus carui pranešimus ir jo įsakymus. Vietoje trysdešimties dienų žygio, žinias toks telefonas perduodavo per dieną.
1832 metais rusų išradėjas P.Šillingas sukūrė pirmą elektromechaninį telegrafo aparatą.
Tikrą revoliuciją elektros ryšiuose laidais įvykdė rusų akademikas B.S.Jakobi ir amierikiečių mokslininkas S.Morze, kurie pasūlė rašantį telegrafą. S.Morze sukūrė iki šiol naudojamą telegrafo abėcėlę, kurioje raidės buvo žymimos taškų ir brūkšnių kombinacija.
1876 metais Aleksandras Belas sukūrė kalbos laidais perdavimo
aparatą, kurį pavadino telefonu. Prasidėjo analoginių perdavimo signalų era, kuri truko beveik šimtą metų. Pasaulyje kūrėsi įvairios telekomunikacijų firmos, kurios jungėsi, skaidėsi ir vėl stambėjo; tai ERICSSON, AT&T, SIEMENS ir kt. Pavyzdžiui, Larsas Magnusas Eriksonas 1876 metais Svedijoe įkūrė kompaniją, kuri vėliau įrašė jo vardą į istoriją. Nuo pat pirmųjų dienų Eriksonui aktyviai padėjo jo...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 3213 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
14 psl., (3213 ž.)
Darbo duomenys
  • Elektronikos referatas
  • 14 psl., (3213 ž.)
  • Word failas 499 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt