Ugdymo kirtimai
Sanitariniai kirtimai
Metinė visų kirtimų apimtis ir analizė
Miško atkūrimas
MIŠKO BŪKLĖS PROGNOZĖ
LITERATŪROS SĄRAŠAS
PRIEDAI
Įvadas
Miškotvarka yra pagrindinė priemonė, padedanti organizuoti racionalų miško naudojimą. Miškotvarka – tai ekonominės, ekologinės darnos miško valdoje užtikrinimas, inventorizacijos, ūkinių priemonių ir miško naudojimo bei planavimo ir miško kontrolės priemonėmis. Pagrindinis miškotvarkos tikslas – organizuoti miško ūkį tam tikroje teritorijoje. Siekiant šių tikslų yra sprendžiami šie uždaviniai:
• Miško inventorizacija;
• Miškų ūkio priemonių projektavimas;
• Buvusios ūkinės veikslo analizė;
• Ūkinės veiklos kontrolė.
Pagrindiniai miškotvarkos uždaviniai respublikoje 2001 – 2002 metais užbaigta V sklypinė visos šalies miškų inventorizacija, paruoštos naujos miškų tvarkymo taisyklės, užbaigti pastovių apskaitos barelių tinklo kūrimai nacionalinei miškų inventorizacijai atrankiniais metodais vykdyti, miškų dinamikos modeliavimo pagrindu sukurta strateginio miškų ūkio planavimo sistema, kaip panaudoti miškų ūkio informacinę sistemą krašto ekologinėms, ekonominėms problemoms spręsti bei miško ūkio plėtojimo kryptims modeliuoti, baigti privačios miškų nuosavybės atkūrimą miškų urėdijose, nacionaliniuose parkuose, reguliariai vykdyti valstybinę miškų apskaitą, sukurti miškų geoinformacinę sistemą.
Miškotvarkos projektas – tai rašytinis dokumentas, kuriame nurodyta, kaip savininkas turi tvarkyti savo mišką, siekdamas savo tikslų.
I SKYRIUS
GIRININKIJOS TERITORIJOS APIBŪDIMIMAS
1.1 GAMTINĖS SĄLYGOS
Pagal fizinį geografinį rajonavimą Kėdainių urėdijos teritorija patenka į 2 rajonus: Nevėžio lygumą ir Rytų Žemaičių plynaukštę. Nevėžio lyguma užima didžiąją teritorijos dalį. Dabartinis Nevėžio lygumos paviršius formavosi, tirpstant ir traukiantis paskutinio apledėjimo ledynams. Čia susitelkę įvairių girininkijų miškai. Rytų Žemaičių plynaukštė apima nedidelę vakarinę urėdijos dalį. Šioje plynaukštėje yra Pašušvio girininkijos miškai.
Kėdainių miškų urėdijos teritorijoje vyrauja nuožulniai banguotas pagrindinės morenos reljefas su įsiterpusiais nedideliais kalvoto moreninio ir keiminio reljefo plotais. Nevėžio ir Šušvės upės slėniai priskiriami nuožulniai banguotam zandrinio reljefo tipui.
Lietuvos klimatas yra Atlanto ciklonų įtakoje. Su ciklonais į Lietuvą patenka drėgnas atlantinis oras. Lietuvos klimato kontinentalumas didėja iš vakarų į rytus. Tai rodo ir didėjantis kontrastas tarp žiemos ir vasaros temperatūrų einant į rytus. Vidutinė metinė temperatūra Kėdainių urėdijos teritorijoje +6,5º. Vidutinis metinis kritulių kiekis – 573 mm. Vyrauja 3,5 m/s...
Šį darbą sudaro 1359 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!
★ Klientai rekomenduoja
Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?
Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!
Norint atsisiųsti šį darbą spausk ☞ Peržiūrėti darbą mygtuką!
Mūsų mokslo darbų bazėje yra daugybė įvairių mokslo darbų, todėl tikrai atrasi sau tinkamą!
Kiti darbai
Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.
Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.
Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!