Dar prieš keletą metų, mikroschemų projektavimas buvo vykdomas rankiniu būdu. Tiek elektrinės principinės schemos, tiek mikroschemų topologijos buvo paišomos rankiniu būdu. Tobulėjant technologijoms mikroschemų projektavimas tapo žymiai paprastesnis. Vystantis kompiuterinei technikai bei programinei įrangai sukurta nemažai įvairių programinių paketų, leidžiančių ne tik surinkti elektrinę principinę schemą, ją išanalizuoti, patikrinti jos veikimą, bet ir atlikti trasavimą arba, projektuojant mikroschemas, topologijos sudarymą. Šiuo metu yra kuriamos programos, leidžiančios patikrinti topologijos sudarymo teisingumą, o taip pat galinčios iš topologijos atstatyti elektrinę principinę schemą.
Šiuo metu rinkoje pastebimi keletas pagrindinių lyderių, kurių darbas vyksta šia kryptimi. Tarp jų galime paminėti žymiausias firmas: Cadence Design System ( ), Tanner Research Inc. ( ).
Pagrindinė problema, su kuria susiduria inžinierius norintis bent įsisavinti tokio tipo programinius paketus – tai yra jų kaina. Kita problema – prasta kompiuterinė įranga, nes norint dirbti su tokiomis programomis reikia šiuolaikinio kompiuterio ir patartina didelio monitoriaus. Čia būtina pridurti, kad elektrinių principinių schemų projektavimo bei analizės programinių paketų yra nemažai ir jie yra pritaikyti įvairiai kompiuteriniai įrangai bei operacinėms sistemoms. Sunkiau yra su topologijos projektavimo programine įranga. Tai apsprendžia pačių programinių paketų kūrimo sudėtingumas, kas tampa beveik neprieinama programuotojui – mėgėjui.
Šiame darbe skirsime dėmesį firmos Tanner Research Inc. sukurtam paketui Tanner Tools Pro. Ištirsime jo struktūrą, išsiaiškinsime projektavimo kelią nuo elektrinės principinės schemos iki topologijos. Padarysime atitinkamas išvadas.
Tanner Research Inc siūlo galingą programinį paketą, skirtą mikroschemų projektavimui Tanner Tools Pro. Paketas leidžia vykdyti projektavimą tiek loginiame, tiek fiziniame lygyje. Šio paketo struktūra pateikta 1 pav.
S-EditTM (Schematic Editor) – principinių elektrinių schemų sudarymo programa. Leidžia lengvai ir greitai sudarinėti ir modifikuoti elektrines principines schemas. Yra galimybė pasinaudoti komponenčių biblioteka bei nurodyti specifinius technologinius reikalavimus.
T-SPICETM (Circuit Simulator) – galingas suprojektuotų analoginių ir mišrių (analoginių/loginių) grandynų simuliacijos įrankis, leidžiantis vykdyti įvairius tyrimus, o priklausomybes pateikiantis grafiniu pavidalu pagalbinės programos W-EditTM pagalba. Pasižymi greitaveikiškumu ir tikslumu. Leidžia...
Šį darbą sudaro 2423 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!
★ Klientai rekomenduoja
Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?
Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!
Norint atsisiųsti šį darbą spausk ☞ Peržiūrėti darbą mygtuką!
Mūsų mokslo darbų bazėje yra daugybė įvairių mokslo darbų, todėl tikrai atrasi sau tinkamą!
Panašūs darbai
Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.
Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.
Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!