Namų darbai

Miesto teritorijų planavimas

10   (1 atsiliepimai)
Miesto teritorijų planavimas 1 puslapis
Miesto teritorijų planavimas 2 puslapis
Miesto teritorijų planavimas 3 puslapis
Miesto teritorijų planavimas 4 puslapis
Miesto teritorijų planavimas 5 puslapis
Miesto teritorijų planavimas 6 puslapis
Miesto teritorijų planavimas 7 puslapis
Miesto teritorijų planavimas 8 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Pagal namų darbo užduotį mieste bus 89584 gyventojų. Pagal gyventojų skaičių ir jiems reikalingų socialines sąlygas užtikrinančių objektų poreikį, miestas suskirstytas į 3 gyvenamuosius rajonus, kurie pavadinti pagal anksčiau buvusių gyvenviečių pavadinimus: Lazdyniškiai, Blauzdžiūnai ir Veikšiai. Lazdyniškiai – vakarinis gyvenamasis rajonas,kuris dar suskirsstytas į 7 mikrorajonus. Blauzdžiūnai – šiaurinis gyvenamasis rajonas,kuris suskirstytas 6 mikrorajonus, Veiksniai – rytinis gyvenamasis rajonas,kuris suskirstytas į 7 mikrorajonus.
Išanalizavus esamą padėtį, „vėjo rožę“, reljefą, gamtines sąlygas, nustatomas gyvenamųjų rajonų,poilsio ir pramonės zonos, bei pasirenkamas reikalingas įmonių skaičius.
Pasirinkus reikalingą pramonės įmonių skaičių, skaičiuojamas socialinės infrastruktūros miestui ir gyvenamiesiems rajonams , t.y. apskačiuojama pagal gyventojų skaičių miesto traukos centro užimama teritorija bei gyvenamų rajonų traukos branduoliai. Nustatomas reikalingų aptarnaujančių įmonių skaičius ir jų užimamas plotas, bei tecninės infrastruktūros objektai(sąvartynai , kapinės, valymo įrenginiai...). Šių visų objektų plotai apskaičiuojami iš normų pagal gyventojų skaičių.
1. Esamos padėtiws brėžinys. Jame numatyta tikroji pasirinktos vietovės padėtis: esamos gyvenvietės, pramonės rajonai, miškų ūkio žemė, vandens telkiniai, reljefas, prieinančios inžinerinių komunikacijų trasos.
2. Koncepcinis brėžinys. Jame vaizduojamas miesto planas: centras, gyvenamieji rajonai, pramonės įmonės,jų apsaugos zonos, želdynų sistema, transportiniai ryšiai su užmiesčiu (šalies, rajonų,krašto keliai), gatvių tinklas,inžinerinė infrastruktūra.
Joniškis – miestas šiaurės Lietuvoje, netoli Latvijos sienos, 39 km į šiaurę nuo Šiaulių; rajono ir seniūnijos centras.
Joniškio šiaurės vakaruose yra 2 tvenkiniai – Joniškio I (vakarinis) ir Joniškio II (rytinis).
2.2 Gyventojai
Šio miesto plotas yra 8,95km2. Joniškio rajono savivaldybeje yra apie 30500 gyventojų. Iš jų pačiame mieste gyvena apie 13100, o likusiuji dalis 17400 kaime.
Nagrinėjant išsilavinimą matyti,kad daugiausia gyventojų turi pradinį išsilavinimą(26,6%), pagrindinį-19,8%, vidurinį-22,2%, aukštesnįjį-187 iš 1000 gyventojų, o aukštąjį tik65 iš 1000.
2.3 Gamtinės sąlygos
Žemė: kambro vandeningo horizonto hidrogeoterminiai resursai (t>20˚C). Žemės naudingumo balas – 51 boniteto balas, todėl didelė dalis gyventojų verčiasi žemdirbyste.
Vandenys: šiaurės vakaruose yra 2 tvenkiniai – Joniškio I (vakarinis) ir Joniškio II (rytinis)
Keliai: per rajoną eina rajono,krašto keliai, geležinkelis Šiauliai-Ryga, netoli rajono ribų yra...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 1603 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
8 psl., (1603 ž.)
Darbo duomenys
  • Žemių ūkio namų darbas
  • 8 psl., (1603 ž.)
  • Word failas 182 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį namų darbą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt