Referatai

Logikos objektas

10   (1 atsiliepimai)
Logikos objektas 1 puslapis
Logikos objektas 2 puslapis
Logikos objektas 3 puslapis
Logikos objektas 4 puslapis
Logikos objektas 5 puslapis
Logikos objektas 6 puslapis
Logikos objektas 7 puslapis
Logikos objektas 8 puslapis
Logikos objektas 9 puslapis
Logikos objektas 10 puslapis
Logikos objektas 11 puslapis
Logikos objektas 12 puslapis
Logikos objektas 13 puslapis
Logikos objektas 14 puslapis
Logikos objektas 15 puslapis
Logikos objektas 16 puslapis
Logikos objektas 17 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Logikos objektas
Minties loginė struktūra. Formalizavimas
Logikos apibrėžimas
Logikos ryšys su teise ir kitais mokslais, jos reikšmė
Logikos kilmė
Pagrindiniai logikos raidos etapai.
Išvados
Naudota literatūra
Įvadas
Logika – tai pažinimo, visų mokslų mokslas (Aristotelis). Logika tai mokslas apie samprotavimo būdą. Ji nagrinėja žmogaus mąstymo būdą (formą). Kadangi mintys reiškiamos kalba tai logika tiria kalbą kaip pažinimo priemonę.
Nuo seno žmogui buvo svarbūs būties klausimai, kokia žmogaus egzistavimo prasmė ir kuo žmogus išsiskiria nuo kitų gyvų organizmų. Žmogus išsiskiria protu, logišku mąstymu. Todėl ir iškyla logikos mokslas, kuris ir atskleidžia žmogaus prote esantį mechanizmą, formulę kuria remiantis žmogus sugebėjo susikurti tokį pasaulį aplink save.
Šiame darbe bandoma atskleisti logikos kaip mokslo atsiradimą, kas buvo šio mokslo pradininkai ir jos raidą iki šių dienų pasaulyje ir Lietuvoje. Taip pat ką ir kaip logika tiria, kokia yra žmogaus minties loginė struktūra, bei kaip vyksta formalizavimo procesas. Bandoma suvokti kas yra tas logikos mokslas bei jo reikšmė ankstesnių ir šių laikų žmogui. Koks jos ryšys su kitomis mokslo šakomis, kuriuose nuo seno naudojamasi logiškąja simbolių kalba ( matematika, chemija ) ir naujuose srityse tokiuose kaip informacinės technologijos.
Gana išsamiai ši tema išnagrinėta R. Plečkaičio darbuose, jais daugiausia ir remtasi šiame darbe, papildant kai kurias temas kitais šaltiniais.
Logikos objektas
Logikos objektas - mąstymas teisingumo ir prasmingumo atžvilgiu. Norint suprasti logikos reikšmę, reikia skirti atradimo ir pagrindimo kontekstą (K.R.Popper). Kas kita kaip mintis randasi, kas kita - kaip ji pagrindžiama. Daugelis minčių atsiranda, bet mes jas atmetame, remdamiesi tam tikrais normatyviniais kriterijais. O taip pat daugelį minčių mes išreiškiame žodžiais, bet remdamiesi tam tikrais kriterijais laikome tas išraiškas klaidingomis. Šie kriterijai ir yra logikos objektas. Kuo logika skiriasi nuo psichologijos? Logika tiria koks mąstymas turi būti (normatyvinis mokslas), psichologija - koks mąstymas yra (empirinis mokslas). Įsivaizduokime, kad egzamino metu studentas parašo darbą, kuriame atsakinėja į klausimus, pateikia samprotavimus ir t.t. Psichologiniu požiūriu būtų įdomu kokius žodžius jis dažniausiai...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 3769 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Šaltiniai
✅ Šaltiniai yra
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
17 psl., (3769 ž.)
Darbo duomenys
  • Logikos referatas
  • 17 psl., (3769 ž.)
  • Word failas 108 KB
  • Lygis: Universitetinis
  • ✅ Yra šaltiniai
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt