Pamokos tikslas: Nustatyti ir išanalizuoti auklėjamuosius veiksnius stebint, ugdomąjį, procesą, kokios formos ir būdai taikomi stebimoje pamokoje. Pamokos tikslai – mokomieji ir lavinamieji.
• Klasės psichologinis klimatas.
Balsio menų gimnazija 3 klasė
Mokytoja - B. Kaušienė
Įvadas: mokytoja pristato pamokos temą, tikslus, naują temą susieja su praeitomis temomis.
Mokomoji medžiaga: 3 klasės lietuvių kalbos vadovėlis ( skaitiniai), lentelės su padavimais.
Mokomieji metodai: minčių darbo taktika – informacijos susiejimas su turimomis žiniomis ir patirtimi, skaitymo taktika – paprastas skaitymas; atsakinėjimas į klau- simus ( atsakymas į skaitomo padavimo pateiktus klausimus). Atskiroms pamokos
dalims, mokytoja pritaiko skirtingus mokymo metodus: informacinius, kūrybinius.
Mokinių aktyvumas: mokiniai aktyviai dalyvauja pamokoje, gerai pasiruošę, kelia rankas, nebijo išsakyti savo nuomonės, kelia klausimus, klauso mokytojos.
Vaizdumas: mokytoja vaizdžiai pristato naują temą, visiems vaikams pateikiamos lentelės su padavimais, kurias jie įsiklijuoja į savo sąsiuvinius, jie nuspalvina pavei-
Kslėlius apie skaitytus ir žinomus padavimus, pravedami žaidimai.
PAMOKOS STEBĖJIMAS
Laikas min.
Mokytojo veikla
Mokinių veikla
Pastabos
1 – 3
Vaikai nuteikiami
darbui
Susikaupė reaguoja
į mūsų atėjimą
Natūrali mokinių ir mokytojos reakcija į pašalinius žmones
4 - 5
Klausinėja vaikų ką
atsimena iš pereitų
pamokų
Vaikai noriai atsakinėja, kelia rankas
Rodo susidomėjimą
6 – 10
Vaikams pateiktos lentelės su padavimais, jie įsiklijuoja į savo sąsiuvinius, nurodoma nuspal –
vinti žinomų padavimų paveiks-
lėlius
Vaikai aktyviai įsikli- juoja lenteles į sąsiu-
vinį, spalvina žinomų
padavimų paveikslė-
lius
Rodo aktyvų darbą
11 – 15
Pristato naują temą“ Padavimai”- pamokos tikslas, kad vaikai kuo dau giau sužinotų apie padavimus, jų įvairovę. Vaikų paklausiama, “Ką jie žino apie padavimus?”, taip įjungiami vaikai, kad jie pa- tys mastytų, bandytų prisiminti tai ką jie žino.
Mokiniai aktyviai kelia rankas
Visi noriai, be baimės dalyvauja pamokoje,
atsakinėja į klausimus
16– 21
Duodamas skaityti padavimas “ Dusia”
Skaitomas padavimas
Vaikai įdėmiai klauso
22 –25
Pateikiami klausimai apie ką tik perskaitytą padavimą ir išsiaiški-
nama, apie kalnų,ežerų, akmenų
fantastinį atsiradimą
Vaikai atsakinėja į pateiktus klausimus
Aktyviai kelia rankas,
stengiasi atsakyti į pa-
teiktus klausimus
26 – 30
Mokytoja užduoda praktinę už- duotį, perskaiytame tekste atras-
ti giminiškus žodžius ir užrašyti
juos į sąsiuvinį.
Vaikai rašo
Vaikai susikaupę vyk-
do užduotį
31 – 36
Mokytoja atidengia prieš pamo-
ką paruoštą magnetinę lentą. Lentoje mokiniai...
Šį darbą sudaro 972 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!
★ Klientai rekomenduoja
Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?
Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!
Norint atsisiųsti šį darbą spausk ☞ Peržiūrėti darbą mygtuką!
Mūsų mokslo darbų bazėje yra daugybė įvairių mokslo darbų, todėl tikrai atrasi sau tinkamą!
Panašūs darbai
Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.
Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.
Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!