Rašiniai

Laisvės ir žinių ryšys

9.4   (2 atsiliepimai)
Laisvės ir žinių ryšys 1 puslapis
Laisvės ir žinių ryšys 2 puslapis
Laisvės ir žinių ryšys 3 puslapis
Laisvės ir žinių ryšys 4 puslapis
Laisvės ir žinių ryšys 5 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Kiekviena diena mes susiduriame su dalykais, kurie mums atrodo padriki ir nenuoseklūs, bet ar taip yra iš tiesų? Visa gamtoje, mūsų gyvenime, visuomenėje yra kažkieno paseka, reiškinys kaip reiškinys neegzistuoja, nes bet kokiu atveju galima surasti ryšį, kuris įrodys, kad reiškinys tai paprasčiausia išdava, kuri yra pasekmė kito reiškinio ir viso to absoliutinės pradžios neįmanoma atsekti...
Vienas iš labiausiai nelaisvų dalykų yra laisvė... ji lengviausiai pasiduoda įtakai „esminių žmogaus instinktų“, tokių kaip žiaurumas, smalsumas, godulys, puikybė ir... žinios. gal todėl žinios toks neapibrėžiamas reiškinys. Sunku paaiškinti jų sąryšį su kitais reiškiniais, nes laisvė tapo kaip bendrinės kalbos žodis, kuriuo apibūdinamas pojūtis judėti nevaržomai. Iš esmės žmogus yra toks pat zoologijos sodo eksponatas kaip ir visi kiti žinduoliai, nes kol jis neįgauna įgytu pojūčių supratimo patirties jis negali suprasti aplinkos. Jis tada gal būna fiziškai laisvas, bet neturi net mažos kruopelės to ką mes galime pavadinti žiniomis, todėl iš esmės yra labai svarbus mūsų požiūrio į laisvę ir žinias kampas. In corpore jos gali egzistuoti kaip gyvybė, bet atskirai jos veikia kaip žmogaus instinktų veidrodis. Ir priklausomai nuo to ar mes šiuos reiškinius imame nagrinėti kaip nedaloma sąryšį ar kaip du atskirus vienos molekulės atomus, galutinėje išvadoje nesvarbu kokiu aspektu turime pripažinti, kad be vieno nėra kito. Remiantis požiūriu, kad žinios laisvė, o laisvė žinios, mes lengviausiu keliu galime paaiškinti daugelį dvidešimt pirmojo amžiaus žmogaus elgesio ypatumų, todėl mums labai svarbu suprasti principą, kad laisvai žinoti nėra laisvė žinoti...tik tokiu atveju mes suprasime aplinką, aplinkinius, save pačius, ir reiškinius kaip aspektą ieškoti pradžios.
Kadangi mano manymu filosofija yra menas lavinti mąstymo laisvę ir supratimo intensyvumą, todėl rašydamas šį referatą remsiuos savo kaip socialinio vieneto patirtimi ir supratimu. Kadangi domėjausi H.Hesse mintimis, jo suformuotą laisvės ir žinių įvaizdį naudosiu kaip atspirties tašką savo paties mintims, todėl ne kiekviena mano parašyta mintis gali būti svarstoma...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 2593 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
5 psl., (2593 ž.)
Darbo duomenys
  • Filosofijos rašinys
  • 5 psl., (2593 ž.)
  • Word failas 55 KB
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį rašinį

www.nemoku.lt Panašūs darbai

Laisvė ir atsakomybė, laisvės problema

Laisvė ir atsakomybė, laisvės problema Filosofija Peržiūrėti darbą

Koks ryšys tarp religijos ir moralės, anot I. Kanto?

Koks ryšys tarp religijos ir moralės, anot I. Kanto? Filosofija Peržiūrėti darbą

Laisvės ir atsakomybės sampratos kitimas

Laisvės ir atsakomybės sampratos kitimas Filosofija Peržiūrėti darbą

Laisvės ir atsakomybės sąsajos

Laisvės ir atsakomybės sąsajos Filosofija Peržiūrėti darbą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.

Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI!

Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt