Šperos

Kriminalistika

10   (1 atsiliepimai)
Kriminalistika 1 puslapis
Kriminalistika 2 puslapis
Kriminalistika 3 puslapis
Kriminalistika 4 puslapis
Kriminalistika 5 puslapis
Kriminalistika 6 puslapis
Kriminalistika 7 puslapis
Kriminalistika 8 puslapis
Kriminalistika 9 puslapis
Kriminalistika 10 puslapis
Kriminalistika 11 puslapis
Kriminalistika 12 puslapis
Kriminalistika 13 puslapis
Kriminalistika 14 puslapis
Kriminalistika 15 puslapis
Kriminalistika 16 puslapis
Kriminalistika 17 puslapis
Kriminalistika 18 puslapis
Kriminalistika 19 puslapis
Kriminalistika 20 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

 Kriminalistikos samprata ir sistema Kriminalistika atsirado ir vystėsi kaip mokslas, kriminalistika padeda paieškos, tardymo organams, ekspertizės įstaigoms ir teismui atskleisti nusikaltimus, surasti ir išaiškinti nusikaltėlius, nustatyti tiesą baudžiamosiose bylose. Kriminalistika atsirado 19 am. pabaigoje. Pradininkas H.Grosas "Teismo tardytojo vadovas". 1893 m. pirmasis moksliškai išanalizavo ir apibendrino anksčiau naudotus nusikaltimų išaiškinimo būdus, sujungė į vieną, darnią sistemą ir pavadino Kriminalistika. Dėl kriminalistikos dalyko, jo apibrėžimo, pačios kriminalistikos sąvokos teisinėje literatūroje - ginčai. Vienodos nuomonės nėra ir dabar. Teisingas kriminalistikos dalyko nustatymas, tikslus jo apibrėžimas turi ne tik teorinę, bet ir praktinę reikšmę. Lietuvoje: Kriminalistika - savarankiškas teisės mokslas, apibendrina praktinės paieškos, tardymo bei teismo organų ir ekspertizės veiklą ir panaudoja gamtos, technikos kt. mokslų pasiekimus, rengia nusikaltimų tyrimo bei kelio jiems užkirtimo techninius ir taktinius būdus bei metodines rekomendacijas. Kriminalistika turi dalyką, metodus, specifinius uždavinius ir tuo skiriasi nuo kt. mokslų.Mokslo dalykas - t.t. nagrinėjamų problemų ir dėsningumų pažinimo sritis. Kriminalistikos dalyką sudaro (pagal Holdeną): 1. Tiriamieji arba baudžiamieji relevantiniai įvykiai, procesai, faktai, įvykiai. 2. Jo atsispindėjimo aplinkoje mechanizmai. 3. Nusikaltimo atskleidimo tyrimo ir prevencijos (kriminalistinė) veikla. Kriminalistikos objektas - žmonių veikla, iš vienos pusės nusikaltėlio, iš kitos pusės - tardytojo ar kt. tyrėjo (kriminalisto).
1) Kriminalistikos metodologija - mokymas apie Kriminalistikos dalyką, metodus, uždavinius, sistemą, kriminalistikos istoriją ir vystymosi tendencijas, ryšius su kt. teisės mokslais, vieta mokslinio pažinimo sistemoje. Įeina kriminalistikos identifikacijos priemonės, bendras mokymas apie versijas ir kt. klausimus.
2) Kriminalistikos technika - tai teorinio teiginių ir jais pagrįstų techninių priemonių ir būdų, naudojamų įrodymams surasti, įtvirtinti, paimti ir ištirti sistema.
3) Kriminalistikos taktika – savarankiška kriminalistikos mokslo dalis, tyrinėjanti ir rengianti racionalius tardymo organizavimo, planingo ir kryptingo nusikaltimų tyrimo ir efektyvaus tardymo veiksmų atlikimo bei įrodymų rinkimo taktinius būdus bei rekomendacijas. Apima bendras nusikaltimo tyrimo organizavimo ir planavimo priemones. Svarbiausias uždavinys - rengi specialius konkretaus tardymo veiksmų atlikimo taktinius būdus.
4)...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 12603 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Šaltiniai
✅ Šaltiniai yra
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
24 psl., (12603 ž.)
Darbo duomenys
  • Teisės špera
  • 24 psl., (12603 ž.)
  • Word failas 270 KB
  • ✅ Yra šaltiniai
www.nemoku.lt Atsisiųsti šią šperą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt