Testai

Istorija Šaltiniai

10   (1 atsiliepimai)
Istorija Šaltiniai 1 puslapis
Istorija Šaltiniai 2 puslapis
Istorija Šaltiniai 3 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Į klausimus atsakykite remdamiesi šaltiniais A, B, C ir D. Atsiųsti tik atsakymų lapą.
Hitleris apsiriko – Vakarų valstybės paskelbė karą ne dėl to, kad jų vyriausybių vyrai to norėjo, o dėl to, kad po Miuncheno Hitlerio politika išmušė pagrindą iš po „ramintojų“ kojų. Jis pats sukėlė ligi to neužsiangažavusias mases prieš fašizmą. Iš esmės Vokietijos įvykdyta Čekoslovakijos okupacija 1939 m. kovo mėn. privertė viešąją D. Britanijos nuomonę priešintis ir tą patį daryti ir vyriausybę (nors nenoromis); savo ruožtu tai paskatino šitaip pasielgti ir Prancûzijos vyriausybę, nes ji neturėjo kito pasirinkimo, o galėjo tik eiti kartu su vienintele savo sąjungininke. Iš pradžių kova su hitlerine Vokietija britus veikiau suvienijo nei suskaldė, tik kol kas nedavė rezultatų. Kai Vokietija greit ir negailestingai sudorojo Lenkiją ir pasidalijo ją su Stalinu, kuris ėmėsi neutralios pasmerktojo pozicijos, Vakaruose „keistąjį karą“ pakeitė neįtikėtina taika.
savitarpio pagalbos sutarties, teikė vilčių, jog pavyks išsaugoti bent ribotą nepriklausomybę. Lietuvos politikų iliuzijos ir prieštaravimai palengvino Maskvos uždavinį.
1. Remdamiesi šaltiniu A ir žiniomis, nurodykite keturias valstybes, kurios pasirašė Miuncheno susitarimą. Nurodytas valstybes, žemėlapyje atitinkamai pažymėkite skaičiais 1, 2, 3 ir 4. Paaiškinkite Miuncheno susitarimo esmę.
1 Italija
2 Vokietija
3 Didžioji Britanija
4 Prancūzija
Susitarimo esmė Čekoslovakija turėjo atiduoti Sudetus Vokietijai.
5 taškai
2. Remdamiesi šaltiniu A, nurodykite dvi Vokietijos okupuotas valstybes. Šias valstybes, žemėlapyje atitinkamai pažymėkite skaičiais 5 ir 6. Paaiškinkite, kuo skyrėsi jų okupacija (užėmimas).
5 Lenkija 6 Čekoslovakija
Paaiškinimas Vokietija užkariavo Lenkija jėga, o Čekoslovakija buvo atiduota sutartimi
3 taškai
3. Remdamiesi šaltiniu A ir žiniomis, nurodykite du Didžiosios Britanijos ir Prancūzijos užsienio politikos etapus, kuriuose išryškėjo skirtingas požiūris į Vokietijos politiką.
2 taškai
4. Įvardykite karikatūroje pavaizduotų politikų pavardes. Nurodykite dvi sutartis, nulėmusius šių politikų artimus santykius. Kaip kiekvienoje sutartyje buvo apibrėžta Lietuvos padėtis?
Hitleris ir Stalinas. Molotovo Ribentropo paktas, draugystės sutartis, Molotovo Ribentropo pakte Lietuva buvo atiduota Vokietijai, o draugystės sutartyje buvo atiduota Rusijai.
3 taškai
5. Kokia yra pagrindinė karikatūros mintis? Ar...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 845 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Šaltiniai
✅ Šaltiniai yra
Failo tipas
Word failas (.docx)
Apimtis
3 psl., (845 ž.)
Darbo duomenys
  • Istorijos testas
  • 3 psl., (845 ž.)
  • Word failas 477 KB
  • Lygis: Mokyklinis
  • ✅ Yra šaltiniai
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį testą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt