Referatai

Informacijos paieška internete

9.6   (2 atsiliepimai)
Informacijos paieška internete 1 puslapis
Informacijos paieška internete 2 puslapis
Informacijos paieška internete 3 puslapis
Informacijos paieška internete 4 puslapis
Informacijos paieška internete 5 puslapis
Informacijos paieška internete 6 puslapis
Informacijos paieška internete 7 puslapis
Informacijos paieška internete 8 puslapis
Informacijos paieška internete 9 puslapis
Informacijos paieška internete 10 puslapis
Informacijos paieška internete 11 puslapis
Informacijos paieška internete 12 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Sparčiai besivystančios informacinės technologijos vis labiau ir labiau skverbiasi į visuomenės gyvenimą. Atsiradusios naujos informavimo ir komunikacijos galimybės tapo prieinamos bene kiekvienam informacinės visuomenės atstovui. Skaitmeninės sistemos ir sparti kompiuterinių tinklų plėtra sukūrė globalų laisvai prieinamą telekomunikacinį tinklą- Internetą. Internetas- pasaulinė kompiuterių tinklų sistema, apimanti milžinišką kiekį duomenų, programų, dokumentų bei kitokios informacijos ir įgalinanti naudoti asmeninį kompiuterį tos informacijos paieškai. Internetas teikia daugybę paslaugų, iš kurių populiariausios: hipertekstinių dokumentų skaitymas - pasaulinis voratinklis(WWW - World Wide Web), keitimasis laiškais-elektroninis paštas, pokalbiai bei informacijos siuntimas.
Internetas prijungia mūsų kompiuterius prie pasaulinių informacijos lobynų bei sujungia mus vienus su kitais. Tai pasaulinė kompiuterių tinklų sistema, jungianti visuotinius ir vietinius kompiuterių tinklus. Problema, kaip rasti informacijos internete, atsirado beveik kartu su pačiu internetu, nes nėra (ir negali būti) vienos svetainės, kurioje atsispindėtų visa internete esanti informacija. Pasak Karolinos universiteto profesoriaus Marchionini (2006), internetas tapo masine žiniasklaidos priemone. Informacijos ieškojimas internete tapo kasdienine veikla, nuo vaiko iki mokslininko. Kadangi žmonės reikalauja vis daugiau internetinių paslaugų, nori vis konkretesnės informacijos. Internetas įtvirtina paieškos strategijas, kurios priklauso nuo pasirinkimo. Tai palengvina augančius mokymosi ir paieškos lūkesčius.
Internetas ir kompiuteriniai komunikacijos ryšiai sukūrė naują socialinę terpę, kurioje vyksta nuolatinis bendravimas tarp individų. Tokiu būdu šioje terpėje formuojasi ne tik įvairios virtualios bendruomenės, virtualūs miestai, bet ir kiti realiam socialiniam gyvenimui būdingi atributai- įvairios laisvalaikio praleidimo, edukacijos formos. Internetas skatina žmogaus ir kompiuterio bendravimą. Jame informacijos gali susirasti ir paprastas žmogus.
Darbo tikslas- apžvelgti informacijos paiešką internete.
1. INFORMACIJOS PAIEŠKA INTERNETE
Šiame skyrelyje darbo autorė aptars informacijos paiešką pasauliniame Interneto tinkle panaudojant World Wide Web paslaugas. World Wide Web sinonimai yra WWW, W3 ir Web. Šiame darbe naudosime WWW. WWW apjungia visas Interneto paslaugas į vieningą sistemą. Todėl labai supaprastėjo informacijos mainai tarp Interneto vartotojų. WWW sistemos šerdis yra hiperteksto dokumentai, kurie yra saugomi Interneto tinklo kompiuteriuose ir yra prieinami kiekvienam WWW...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 2722 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

Turinys
 • ĮVADAS..3
 • 1. INFORMACIJOS PAIEŠKA INTERNETE4
 • 2. INTERNETE SIŪLOMOS PASLAUGOS..6
 • 3. PAIEŠKOS SISTEMOS INTERNETE..7
 • IŠVADOS.11
 • BIBLIOGRAFINIAI ŠALTINIAI12

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Šaltiniai
✅ Šaltiniai yra
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
12 psl., (2722 ž.)
Darbo duomenys
 • Interneto referatas
 • 12 psl., (2722 ž.)
 • Word failas 109 KB
 • Lygis: Universitetinis
 • ✅ Yra šaltiniai
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.
Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI! Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt