Referatai

Informacijos ištekliai ir asmeninė informacinė veikla

9.0   (2 atsiliepimai)
Informacijos ištekliai ir asmeninė informacinė veikla 1 puslapis
Informacijos ištekliai ir asmeninė informacinė veikla 2 puslapis
Informacijos ištekliai ir asmeninė informacinė veikla 3 puslapis
Informacijos ištekliai ir asmeninė informacinė veikla 4 puslapis
Informacijos ištekliai ir asmeninė informacinė veikla 5 puslapis
Informacijos ištekliai ir asmeninė informacinė veikla 6 puslapis
Informacijos ištekliai ir asmeninė informacinė veikla 7 puslapis
www.nemoku.lt
www.nemoku.lt
Aukščiau pateiktos peržiūros nuotraukos yra sumažintos kokybės. Norėdami matyti visą darbą, spustelkite peržiūrėti darbą.
Ištrauka

Nuo pat savo egzistencijos, žmonija susiduria su vienu iš reiškinių - komunikacija. Komunikaciją galime apibrėžti kaip informacinį procesą, kuomet vienas iš šio proceso dalybių gali būti žmogus. Praktiškai, su informacija, jos gavimu, perdavimu, apdorojimu ir suvokimu žmogus susiduria nuo pat gimimo; šis procesas yra įdomus tuo, kad jis yra pastovus ir tęstinis.
Reiktų paminėti, kad žodis informacija jau prieš du tūkstančius metų pasirodė lotynų kalboje - jau Ciceronas, antikinėje Romoje sakydamas savo garsiąsias kalbas naudojo žodį “informacija”. Šiuo metu milijonai žmonių vartoja šį žodį ir supranta jį beveik vienareikšmiškai - žinių suteikimas, jų perdavimas. Galime drąsiai teigti, kad nuo šio šimtmečio vidurio informacijos procesai radikaliai keičia žmonijos mąstymą, gyvenseną, o bendriausia prasme - pačią visuomenę. Kaip pažymi daugelis mokslininkų, tokių kaip A.Toffler, Y.Masuda, E.Baark, šiandieninė visuomenė atsidūrė ant naujo “visuomenės pokyčių slenksčio”, t.y. proceso, kuomet šiandieninė visuomenė transformuojasi į naujo tipo visuomenę. Kitaip sakant, tai visuomenė, kurios visi nariai naudoja informaciją, jos apdorojimo, perdavimo technologijas kasdieninėje savo veikloje. Šis visuomenės tipas yra apibrėžiamas skirtingai - “informacijos visuomenė”, “postindustrinė visuomenė”, “labai informuota visuomenė”. Informacijos visuomenės sąvoka dažnai įsivaizduojama kaip technologija arba net kaip elgsena, kurią sukelia technologijos. Įdomu pažymėti, kad skirtingų sričių specialistams užuomina apie informacijos visuomenę asocijuojasi skirtingai - kompiuterių specialistams ji asocijuojasi su kompiuteriais, telekomunikacijų specialistams - su telekomunikacijomis. Kitą vertus, vieni jų labiau išreiškia šios visuomenės priklausomybę nuo sparčiai besivystančių technologijų, kiti - naują visuomenės požiūrį į vertybes, kuomet akcentuojama, kad tai intelektuali ir žiniomis paremta visuomenė. Norėčiau truputį plačiau apsistoti ties šiuo teiginiu. Pirmiausiai, intelektas gali būti suprantamas kaip kažkokių žinių turėjimas, t.y. intelektas tiesiogiai priklauso nuo žinių kiekio. Tuo tarpu žinios - tai disponavimas tam tikru informacijos kiekiu - tai yra vienas iš informacijos proceso padarinių. Taigi, žinios tiesiogiai priklauso nuo informacijos kiekio, o kiekis yra gaunamas priklausomai nuo prieigos prie informacijos. Iš šio algoritmo matome, kad...

Daugiau informacijos...

Šį darbą sudaro 1175 žodžiai, tikrai rasi tai, ko ieškai!

Turinys
  • 1. Įvadas2, 3
  • 2.Teoriniai informacijos visuomenės bruožai 4
  • 3. Informacijos ištekliai5
  • 4. Asmeninė informacinė veikla.6

★ Klientai rekomenduoja


Šį rašto darbą rekomenduoja mūsų klientai. Ką tai reiškia?

Mūsų svetainėje pateikiama dešimtys tūkstančių skirtingų rašto darbų, kuriuos įkėlė daugybė moksleivių ir studentų su skirtingais gabumais. Būtent šis rašto darbas yra patikrintas specialistų ir rekomenduojamas kitų klientų, kurie po atsisiuntimo įvertino šį mokslo darbą teigiamai. Todėl galite būti tikri, kad šis pasirinkimas geriausias!

Detali informacija
Darbo tipas
Lygis
Universitetinis
Failo tipas
Word failas (.doc)
Apimtis
7 psl., (1175 ž.)
Darbo duomenys
  • Informacijos ir informacinės visuomenės referatas
  • 7 psl., (1175 ž.)
  • Word failas 48 KB
  • Lygis: Universitetinis
www.nemoku.lt Atsisiųsti šį referatą

www.nemoku.lt Panašūs darbai

Interneto svetainių informacijos pateikimo ir komunikacijos efektyvumo tyrimas: įdarbinimo agentūra "Minta" ir Lietuvos darbo bi

Interneto svetainių informacijos pateikimo ir komunikacijos efektyvumo tyrimas: įdarbinimo agentūra "Minta" ir Lietuvos darbo bi Informacija ir informacinė visuomenė Peržiūrėti darbą

Informacijos ir komunikacijos technologijos. Informacinių sistemų klasifikavimas

Informacijos ir komunikacijos technologijos. Informacinių sistemų klasifikavimas Informacija ir informacinė visuomenė Peržiūrėti darbą

Informacija ir informacinės visuomenės samprata

Informacija ir informacinės visuomenės samprata Informacija ir informacinė visuomenė Peržiūrėti darbą

Informacinė visuomenė, informacija ir teisė

Informacinė visuomenė, informacija ir teisė Informacija ir informacinė visuomenė Peržiūrėti darbą
Privalumai
Pakeitimo garantija Darbo pakeitimo garantija

Atsisiuntei rašto darbą ir neradai jame reikalingos informacijos? Pakeisime jį kitu nemokamai.

Sutaupyk 25% pirkdamas daugiau Gauk 25% nuolaidą

Pirkdamas daugiau nei vieną darbą, nuo sekančių darbų gausi 25% nuolaidą.

Greitas aptarnavimas Greitas aptarnavimas

Išsirink norimus rašto darbus ir gauk juos akimirksniu po sėkmingo apmokėjimo!

Atsiliepimai
www.nemoku.lt
Dainius Studentas
Naudojuosi nuo pirmo kurso ir visad randu tai, ko reikia. O ypač smagu, kad įdėjęs darbą gaunu bet kurį nemokamai. Geras puslapis.
www.nemoku.lt
Aurimas Studentas
Puiki svetainė, refleksija pilnai pateisino visus lūkesčius.
www.nemoku.lt
Greta Moksleivė
Pirkau rašto darbą, viskas gerai.
www.nemoku.lt
Skaistė Studentė
Užmačiau šią svetainę kursiokės kompiuteryje. :D Ką galiu pasakyti, iš kitur ir nebesisiunčiu, kai čia yra viskas ko reikia.

Palaukite! Šį darbą galite atsisiųsti visiškai NEMOKAMAI!

Įkelkite bet kokį savo turimą mokslo darbą ir už kiekvieną įkeltą darbą būsite apdovanoti - gausite dovanų kodus, skirtus nemokamai parsisiųsti jums reikalingus rašto darbus.
Vilkti dokumentus čia:

.doc, .docx, .pdf, .ppt, .pptx, .odt